Zprávy z Mostu

VIDEO: Policisté si došlápli na neplnoleté návštěvníky heren

Reklama

Most - Policisté mosteckého oddělení hlídkové služby a dopravního inspektorátu v rámci opatření zaměřeného na veřejný pořádek ve městě zkontrolovali také vytipované herny a noční podniky v Mostě. Cílem policejní kontroly bylo zjistit jestli osoby mladší osmnácti let nehrají na automatech nebo nepožívají alkoholické nápoje.

Policisté v Mostě se zaměřili na osazenstvo heren. Foto: Jan Vraný

Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že v rámci noční akce policisté navštívili celkem 24 předem vytipovaných provozoven ve městě, kde by se měla neplnoletá mládež scházet. 

VIDEOREPORTÁŽ Z KONTROLY HEREN: 

Videoreportáž z noční kontroly heren. Jan Vraný/e-mostecko.cz

Vedoucí oddělení hlídkové služby Petr Jílek k tomu poznamenal, že ani v jedné z kontrolovaných heren a nočních podniků policisté nezjistili ani jednoho neplnoletého návštěvníka. U ostatních návštěvníků heren tak policejní hlídky zkontrolovaly totožnost i to jestli není někdo z nich například v pátrání a podobně. "Celkem jsme ve 24 hernách zkontrolovali přibližně 80 lidí," podotkl Jílek.

Zmíněná kontrola v mosteckých hernách tak tentokrát dopadla dobře. Podobné kontroly budou na Mostecku ale pokračovat i nadále. 

 

 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 24. 08 2016

  Litvínov - Ve čtyři hodiny ráno si obsluha kamerového systému litvínovských strážníků všimla tří mužů, kteří běželi Mosteckou ulicí a zaběhli do hotelového domu. Muže pronásledovali další dva, kteří se snažili předchozí skupinku doběhnout.

 • 23. 08 2016

  Litvínov - Požár elektroinstalce výtahu v panelovém domě na janovském sídlišti v Sadové ulici zaměstnal v úterý odpoledne jednotku profesionálních hasičů z Litvínova a tamní strážníky. Důvodem zahoření byla vadná cívka ve výtahové šachtě. 

 • 23. 08 2016

  Litvínov - Na řidiče pod vlivem návykové látky narazila hlídka litvínovských policistů v ulici PKH. Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol, která byla opakovaně pozitivní a ukázala hodnoty vyšší než 2,5 promile alkoholu v dechu.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. 08 2016

  Plasy – Živí tygři, lvi, klokan a další zvířata, k tomu výlet hned po několika koutech světa a navrch minigolf. Takový je zážitkový areál Fantasy golfu v Plasech. Podívejte se dovnitř v našich 360° fotografiích, v nichž se můžete rozhlížet kolem dokola.

 • 18. 08 2016

  Doksy – Přibližně třičtvrtěhodinovou okružní jízdu po Máchově jezeře můžete absolvovat během prázdnin každý den na největší z místní flotily výletních lodí – Máji. Podívejte se s námi na palubu.

 • 08. 08 2016

  Mstišov – Místo na příjemnou procházku v kterémkoliv ročním období, kde se můžete zblízka podívat na lesní zvěř. To je obora ve Mstišově u loveckého zámečku Dvojhradí. Možná byste to do ní neřekli, ale funguje už tři stovky let. Najdete ji u Dubí na Teplicku.

 • 02. 08 2016

  Krušné hory - Hledáte místo s výhledem z Krušných hor, mezi horskými pastvinami, kam se dá dobře zajet autem? Navštivte Strážný vrch v Nové Vsi v Horách na Mostecku s větrným parkem. Strávit pár chvil pod točícím se obrem vás jistě ohromí. Na jedné z našich fotek se můžete rozhlédnout také uvnitř tubusu u základny jedné z větrných elektráren.

 • 27. červenec 2016

  Ústecký kraj - Jeden kraj – tři různé zoo. Tak to je název kampaně, kterou 2. července spustily severočeské zoologické zahrady Chomutov, Ústí nad Labem a Děčín. Hlavní myšlenkou kampaně je nabídnout návštěvníkům zvýhodněnou vstupenku do všech tří zoo a navíc možnost vyhrát vyhlídkový let, pokud se jim podaří navštívit všechny 3 zahrady do 31. října 2016.

E-komiks

0208kafe

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.