Zprávy z Mostu

VIDEO: Policisté si došlápli na neplnoleté návštěvníky heren

Reklama

Most - Policisté mosteckého oddělení hlídkové služby a dopravního inspektorátu v rámci opatření zaměřeného na veřejný pořádek ve městě zkontrolovali také vytipované herny a noční podniky v Mostě. Cílem policejní kontroly bylo zjistit jestli osoby mladší osmnácti let nehrají na automatech nebo nepožívají alkoholické nápoje.

Policisté v Mostě se zaměřili na osazenstvo heren. Foto: Jan Vraný

Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že v rámci noční akce policisté navštívili celkem 24 předem vytipovaných provozoven ve městě, kde by se měla neplnoletá mládež scházet. 

VIDEOREPORTÁŽ Z KONTROLY HEREN: 

Videoreportáž z noční kontroly heren. Jan Vraný/e-mostecko.cz

Vedoucí oddělení hlídkové služby Petr Jílek k tomu poznamenal, že ani v jedné z kontrolovaných heren a nočních podniků policisté nezjistili ani jednoho neplnoletého návštěvníka. U ostatních návštěvníků heren tak policejní hlídky zkontrolovaly totožnost i to jestli není někdo z nich například v pátrání a podobně. "Celkem jsme ve 24 hernách zkontrolovali přibližně 80 lidí," podotkl Jílek.

Zmíněná kontrola v mosteckých hernách tak tentokrát dopadla dobře. Podobné kontroly budou na Mostecku ale pokračovat i nadále. 

 

 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 28. červenec 2016

  Litvínov - Hlídka litvínovských strážníků vyjížděla v nočních hodinách do areálu skate parku, kam je přivolal tamní správce. Chtěl totiž vyhodit trojici mužů, která nereagovala a na místě zůstávala i přes zákaz vstupu. Dva muži mohli prokázat svou totožnost, a tak byli z areálu pouze vykázáni.

 • 27. červenec 2016

  Litvínov - Doslova jako strážní andělé působí hlídky litvínovské městské policie, které se totiž často setkávají se situací, kdy na jejich zásahu závisí lidský život. Zejména v letních měsících, kdy extrémní teploty ohrožují hlavně starší a nemocné obyvatele a návštěvníky Litvínova. 

 • 27. červenec 2016

  Litvínov - Ujíždět od dopravní nehody v Kopistské ulici se nevyplatilo řidičce, která jela v modrém Sedanu. Právě po tomto automobilu vyhlásili státní policisté kvůli nehodě pátrání a obrátili se s prosbou o spolupráci i na litvínovské strážníky. 

Sport

Co se chystá

 • 29. červenec 2016

  Nová Ves v Horách – Letní slavnosti se v sobotu konají v Nové Vsi v Horách na Mostecku. Přinášíme program celého dne. Určitě je na co se těšit a půjde o jednu z nejhezčích sobotních akcí na Mostecku. Pokud váháte, zda do Krušných hor vyrazit, chystáme od 14. hodiny živý přenos jedinečnou 360stupňovou technologií, v němž se budete moci rozhlížet, jako byste byli na místě. Jistě se vyplatí vidět vše na vlastní oči. Stream bude na našem webu, FB stránkách  či na našem kanálu na Youtube

 • 29. červenec 2016

  Ústecko – Milada Burger, Vodní hrátky, Flyboard show, to všechno čeká v sobotu 30. července na návštěvníky Jezera Milada. Na zatopené zbytkové jámě bývalého povrchového dolu Chabařovice proběhne druhý ročník akce Léto na Miladě.

 • 26. červenec 2016

  Kadaň - Již 24. ročník tradiční historické slavnosti je zde už za měsíc! Přijďte si připomenout návštěvu římského císaře a českého krále Karla IV. v Kadani v roce 1367!

 • 26. červenec 2016

  Most - V pořadí již 8. Malířské sympozium Benedikt Most se uskuteční od 3. do 10. srpna v areálu mosteckého Benediktu. "Od tohoto ročníku se role starších malířů posouvá do role mentorů, kteří povedou kurzy malby pro veřejnost," říká mluvčí města Alena Sedláčková.

 • 24. červenec 2016

  Most - Pohled do miniaturního světa pavouků a mravenců nabízí až do 25. září výstava Malí velcí zabijáci v Oblastním muzeu v Mostě. Na velkoformátových fotografiích fotografa a entomologa Pavla Krásenského se seznámíte s druhy pavouků a mravenců, které žijí v Mostě a jeho nejbližším okolí.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.