Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja

Most - Žena oznámila na linku mostecké městské policie 156, že v jednom patře jejich domu leží za dveřmi uživatelka bytu, která se nemůže zvednout a otevřít byt. Rozjela se záchranná akce.

Na místo byla vyslána hlídka městské policie, která se spojila s oznamovatelkou a ta označila uvedený byt. "Zraněná žena strážníkům sdělila, že leží zaklíněná na zemi za dveřmi a nemůže se pohnout, protože má problémy s hybností nohou," přibližuje mluvčí strážníků Vlastmil Litto.

Na místo byl přivolán hasičský záchranný sbor, který za pomoci hydraulické techniky provedl otevření bytových dveří. V tu dobu se na místo dostavila také zdravotnická záchranka, která si zraněnou ženu převzala a odvezla do nemocnice v Mostě k dalšímu ošetření.

"Strážníci také přes zámečnickou firmu zajistili řádné zajištění bytu a klíče od nového zámku předali příbuzným zraněné ženy," dodal mluvčí městských policistů.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací