Sobota 28. březen 2020
Svátek má Soňa

Klínovec - Policisté od sobotních večerních hodin pátrají v lesích v okolí Jáchymova po ztraceném houbaři. Policistům při pátrání pomáhal i policejní vrtulník. Muž je mentálně postižen a mohl by se bát kontaktu s lidmi.

Po celonočním pátrání po pohřešovaném 26letém muži z Lounska, který je asi 165 až 170 cm vysoké střední postavy, má hnědé oči a vlasy hnědočerné barvy, pátrací akce pokračuje. Po muži pátrá téměř 150 policistů, hasičů a záchranářů.

Další informace k hledanému muži naleznete zde (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).

3009houbar

Muž je pohřešovaný od 30. září 2017. Naposledy byl viděn matkou v Jáchymově Suché. Na sobě měl šedé tepláky, šedou mikinu s kapucí a zlaté brýle se slabou obroučkou.

 V případě jakýchkoliv informací k hledané osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Foto

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací