Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Mostecko - Žena středních let z okresu Most narazila na vypečeného podvodníka. Seznámila se s ním na internetu a přišla o dost peněz. Muž od ní totiž vylákal různé finanční částky, poprvé to bylo na zajištění investice do reality v centru Prahy.

Pak získal peníze pod záminkou zaplacení kaucí na nájmy z důvodu stěhování do pronajatého domu. Ve třetím případě vylákal od poškozené ženy 28 tisíc korun na opravu vozidla, které měl od ní půjčené. Opravu doložil fiktivní fakturou z neexistujícího autoservisu a získané peníze si nechal. Auto ale opravit nenechal.

"Peníze slíbil vrátit, ale do dnešního dne tak neučinil. Za podvod byl již odsouzen. Poškozené ženě způsobil škodu ve výši téměř 100 tisíc korun. Vyšetřovatel 44letého muže z Kladenska obvinil z přečinu podvodu, za který mu hrozí až pětiletý trest odnětí svobody," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací