Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Ústecký kraj - Cizinecká policie odhalila na území Ústeckého kraje 17 nelegálně zaměstnaných cizinců. Pracovali na Cínovci, v Teplicích, v Litoměřicích a na Mostecku.

Na tržišti na Cínovci na černo pracovalo pět Ukrajinců. Při kontrole policistům předložili jen cestovní pasy, ale žádné povolení k zaměstnání.

Cizinecká policie dále objevila nelegální pracovníky v areálu jedné firmy v Teplicích. Tři státní příslušníci Ukrajiny tady při kontrole předložili cestovní pasy Ukrajiny a platná polská víza, která je ale neopravňovala k výkonu zaměstnání na území Čech.

Na další dva cizince bez dokladů, které by je opravňovaly pracovat na území České republiky, narazili policisté v areálu staveniště v Litoměřicích. Sedm Ukrajinců pracovalo na černo také na Mostecku, kde v lese sázeli stromky. Tyto pracovníci předložili policistům opět jen cestovní pasy s vylepeným vízem Polska.

Všichni nelegální pracovníci byli zajištěni, eskortováni na policejní oddělení a bylo s nimi zahájeno správní řízení o vyhoštění.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací