19. února 2017 Svátek má Patrik

Most - Přes 120 kilometrů v hodině ujížděl dopravním policistům řidič felicie na třináctce u OBI. Místo devadesátky projížděl úsekem mnohem rychleji a navíc nereagoval na výzvu k zastavení.

Na koridoru mu policisté naměřili přes 120 km/hod. a muž za volantem pokyny k zastavení nerespektoval a snažil se hlídce ujet ve směru do centra Mostu.

"Policisté ho pronásledovali, ale auto se jim na okamžik ztratilo z dohledu. Netrvalo dlouho a felicii objevili zaparkovanou ve Vančurově ulici. Řidič policistům začal tvrdit, že auto neřídil. Podle mužovo slov seděla za volantem jeho přítelkyně, která prý zrovna někam odešla," popsala incident mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová.

Při výslechu na policii žena nejprve tvrdila stejnou verzi. V té se ale postupně začaly objevovat rozpory. "Údajná řidička nedokázala přesně vysvětlit celou situaci. Ani nemohla, v autě totiž vůbec neseděla. Podle všeho ji její přítel o to požádal. Měl k tomu důvod, za volantem totiž neměl co dělat," podotkla Bartošová. 

Chomutovský magistrát muži totiž vyslovil blokaci řidičského oprávnění z důvodu bodového hodnocení. K tomu 32letému muži z Chomutova přibyl ještě přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Věc šetří dopravní policisté ve zkráceném přípravném řízení.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.