22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Seděl v nesprávnou chvilku na nesprávném místě. Stačila vteřina a bohužel, už není mezi námi. Řeč je o mladém muži, který tragicky zemřel při nedělní dopravní nehodě mezi Mostem a Litvínovem.

Spolujezdec v osobním automobilu, mladík Roman N. přišel o život zcela zbytečně. O to větší bolest a zármutek prožívá jeho nejbližší rodina a přátelé. Zároveň se také ukazuje obrovská síla sociálních sítí. Právě na Facebooku nyní sdílejí přátelé Romana prosbu a připojení se k pomoci nejen psychické ale i finanční. 

Rodina Romana N. by totiž k jeho památce a úctě chtěla uspořádat důstojné rozloučení s milovaným synem. "Byli by jsme velice vděční hlavně jeho maminka Monika L. Bylo by fajn se s Romanem rozloučit čestně a pokud nás chcete podpořit, tak tady je číslo účtu na finanční pomoc KB 107-4255170237/0100. Samozřejmě budeme rádi, když rodinu podpoříte jak finančně tak psychicky. Předem děkujeme moc všem kteří chtějí pomoc alespoň menším finančním obnosem," stojí ve výzvě kterou Petruška Buberlová přidala na sociální síť spolu s fotografií pietních svíček i obrázkem Romana. A poprosila focebokoové přátele, aby informaci sdíleli, "nemůžeme to takhle přece nechat!"

O tragické nehodě mezi Mostem a Litvínovem jsme psali na tomto odkazu.

S jeho zcela zbytečnou smrtí se dodnes nemohou přátelé Romana smířit a pochopit, že už není mezi živými. "Ani nedokážu vyjádřit, jak moc mě mrzí, co se stalo...kdyby se dal čas vrátit :-(((( Upřímnou soustrast, buď silná...," napsala na profil maminky Romana N. Martina Pudilová. Zuzana Homolková přidala vzkaz pro matku Romana: "Žádná slova nezmírní Tvoje utrpení.... Tak jen, Moní, drž se!!!" Podobných srdcervoucích vzkazů, proseb a soustrastí dostává maminka Romana N. a jeho přátelé na sociální síti desítky.

Tragickou dopravní nehodu, při které Roman zemřel policie stále ještě vyšetřuje. S ohledem na to, že se Roman jako spolujezdec stal obětí trestného činu, nemůže policie ani náš zpravodajský server e-mostecko.cz bohužel zveřejnit žádné bližší informace o zemřelém, tudíž ani fotografii a jeho plné jméno. 

Mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová k nehodě podotkla, že celá věc je stále ještě ve vyšetřování. "Dvacetiletý řidič Golfu, který jel od Mostu na Záluží pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy a dostal smykl. S automobilem poté přejel do protisměru, kde se nejprve střetl s projíždějícím osobním automobilem Kia, které řídila mladá řidička. Po střetu byl Golf odhozen zpět do pravého jízdního pruhu, kde se střetl s Octavii. Řidiči Octavie i Golfu utrpěli těžká zranění a byli transportováni do nemocnice vrtulníkem. Mladá řdička vyvázla z nehody bez zranění. Na místě spolujezdce zemřel v havarovaném golfu mladý muž. Předběžná škoda na automobilech je 500 tisíc korun," podotkla policistka Bartošová s tím, že kriminalisté ještě čekají na rozbory krve obou řidičů na přítomnost alkoholu. U řidičky policisté na místě alkohol po dechové zkoušce vyloučili. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.