Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Most -  Pět družstev profesionálních hasičů na Mostecku soutěžilo v rámci 5.ročníku ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel O pohár ředitelky Územního odboru HZS Most. Letos zvítězilo družstvo ze směny B.

Pro každé družstvo byl připraven scénář, který obsahoval minimálně jedno havarované vozidlo. "Zranění" osoby ve vozidle bylo pro všechny družstva stejné (poranění krční páteře, ostrá bolest mezi lopatkami, necitelnost dolní poloviny těla a špatné dýchání).

"Družstvo, které se připravovalo k zásahu, si nejdříve připravilo na základnu materiál a poté bylo odvedeno do izolace, kde vyčkalo na vytvoření scénáře. Následně byl odstartován soutěžní pokusmna čas," vysvětlil Jiří Kroupa z HZS Most.

Vedle tří směn požární stanice Most se do soutěže zapojila také soutěžní družstva profesionálních hasičů z Litvínova a podniku Litvnínovská uhelná. 

Družstvo směny B. tak bude Mostecko reprezentovat v krajské soutěži.

 

UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV A POŘADÍ:

1. místo směna B

2. místo směna C

3. místo směna A

4. místo LU a.s.

5 místo Litvínov

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací