Zprávy z Mostu

Mladý řidič BMW byl podle policistů klasickým pirátem silnic

Reklama

Mostecko - Jedním slovem Pirát silnic, tak označují mnozí policisté ale dokonce i někteří přátelé mladého řidiče, který dnes časně ráno i se svým spolujezdcem zemřel při tragické dopravní nehodě u Bělušic po střetu s dodávkou.

Podle předběžného vyšetřování došlo ke střetu poté co řidič dodávky nedal přednost přijíždějícímu BMW. Právě za jeho volantem seděl Mostečan se svým kamarádem, který je policistům dobře znám svou často rychlou a riskantní jízdou. "Bohužel, tentokrát na ni doplatil," svěřil se reportérům zpravodajského portálu e-mostecko.cz jeden z mosteckých policistů. Nejen on prý měl s mladíkem, jehož jméno redakce zná, co do činění.

"Hazardoval se svým životem i se životy ostatních účastníků silničního provozu. Často se s námi honil ulicemi, provokoval nás a vysmíval se nám. Jeho chování často hraničilo s drzostí," popsal chování mladého piráta silnic další z policistů.

O tom, že mezi mladíkem a policisty byla obrovská bariéra a nevraživost svědčí i fotografie, které mladík má na svém facebokoovém profilu sociální sítě. Úvodní foto jeho vozu s policejním autem doplněná titulkem: Od pondělí do neděle, policie do prd..e hovoří o všem!

Policisté mimo záznam jen krčí rameny a říkají, že na piráty silnic jsou mnohdy krátcí! "Tady by pomohlo snad jen okamžité zabavení vozu, vysoká pokuta a odebrání řidičáku. Pak by se snad piráti silnic alespoň trochu umravnili. Bohužel zatím si po městě jezdí rychle, posmívají se nebo před námi dokonce driftují pneumatiky a vystrkují na nás prostředníčky," povzdechl si jiný policista. 

 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.