Sobota 10. prosinec 2022
Svátek má Julie

Litvínov - Zatáčka nad vodárnou na silnici z Meziboří do Litvínova, kde již platí nutnost mít nazuté zimní pneumatiky, ve čtvrtek znovu prověřila schopnosti jednoho z řidičů.

Ve čtvrtečních odpoledních hodinách tam mimo vozovku skončilo další vozidlo. K nehodě vyjížděli i policisté, silnice byla během vyšetřování příčin karambolu průjezdná jedním jízdním pruhem.

Na silnici letos již přibyly dopravní značky upozorňující na místo častých dopravních nehod i reflexní značky označující konkrétní problémovou zatáčku, po jejímž projetí nepřiměřenou rychlostí automobily opouštějí silnici.

K podobným nehodám zde dochází i několikrát do týdne, zvláště v období, kdy je silnice mokrá a více kluzká. Lidé z Meziboří i Litvínova začínají volat po dalších opatřeních. Došlo zde i k několika čelním střetům, kdy příliš rychlý řidič jedoucí z horského městečka do Litvínova havaroval po přejetí do protisměru do dalšího vozidla.

Mezi opatření, která lidé navrhují, patří například radary či úsekové měření rychlosti. To by bylo pravděpodobně nejúčinnější. Jen samotné dopravní značky řidiči nerespektují.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist