Sobota 25. září 2021
Svátek má Zlata
Archivováno

Malé Březno - 1.ples mládežnických rybářů uspořádal v sobotu večer v kulturním domě v Malém Březně Český rybářský svaz - Místní organizace Most pod vedením předsedy Adolfa Sigmunda, který celou společenskou akci věnoval právě svým mládežnickým rybářům. K tanci hrála po celý večer kapela J+J Jiří Vitoušek.

Návštěvníci rybářského plesu se opravdu bavili. Foto: Jan Vraný

Návštěvníci historicky prvního mládežnického plesu v Malém Březně se tak mohli těšit i na bohatou tombolu, ve které nechyběly dokonce ani živé ryby. Ty však v kulturním domě chyběly. Na své výherce totiž čekaly v rybářských sádkách. 

"Veškerý výtěžek z plesu půjde na naši mládež. Obec Malém Březně kdysi bylo naším rybářským členem, poté šest let odešlo na Chomutovsko a nyní se zpět vrátilo k nám na Mostecko. Tak i proto jsme uspořádali dnešní ples," řekl místopředseda mosteckých rybářů Petr Weitz.

VIDEOREPORTÁŽ Z RYBÁŘSKÉHO PLESU:

.be

Videoreportáž z plesu připravili: Olga Markuzziová a Jan Vraný/e-mostecko.cz

Sobotní ples si opravdu užíval i Jirka Jakeš, hospodář mosteckých rybářů. "Je to fajnová rybářská akce jako pokaždé," řekl návštěvník plesu Jirka Jakeš. Jeho kolega Michal Fabó se zase těšil na bohatou tombolu i tanec. 

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací