Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš

Most - Policie obvinila z přečinu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku ve spolupachatelství dva muže ve věku 27 a 20 let, oba z Mostu a z provinění krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku mladistvého a z přečinu krádeže 28letou ženu.

Všichni se podíleli na okradení slečny, která navštívila jednu hernu v Mostě, kde usnula u stolu. Trojice mužů jí měla nejprve odcizit kabelku, se kterou se poté vydala před hernu a kabelku podrobila prohlídce. Z ní ukradli peníze, platební kartu, mobil a další věci. Poškozené způsobili škodu ve výši 5 tisíc korun.

Do herny se poté vrátil 27letý muž a navedl svou partnerku, aby spící slečně sundala náušnice a prsteny. To se obviněné podařilo, aniž by slečnu vzbudila.

"Poté prsteny zastavila v Mostě v zastavárně a náušnice si ponechala. Kriminalisté, kteří povedenou čtveřici odhalili, prsteny v zastavárně zajistili a zajistili i náušnice u obviněné. Obvinění jsou stíháni na svobodě," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací