Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš

Most - Prezentace škol, kterou pořádá Okresní hospodářská komora Most ve spolupráci s Úřadem práce České republiky, Krajskou pobočkou v Ústí nad Labem a pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka, se uskuteční 21. listopadu.

Jedná se již o desátý ročník akce, kde se zájemcům o další studium představí několik vyšších odborných a vysokých škol. Akce je součásti víceletého projektu Sokrates 3+1 Okresní hospodářské komory Most zaměřený na prezentaci vzdělávacích institucí na Mostecku. Číslice 3+1 v názvu znamenají, že je rozdělen na čtyři opakující se aktivity, které probíhají během školního roku. Prezentace vyšších odborných a vysokých škol nese název Sokrates 2.

1411sokratesvs 2

Tato aktivita umožňuje představení regionálně působících vysokých a vyšších odborných škol z několika krajů naší země na jednom místě. Akce je určena pro výchovné poradce středních škol, žáky posledních ročníků středních škol a další zájemce, kteří chtějí studovat na VŠ nebo VOŠ a ještě nejsou zcela rozhodnuti, kterou školu si vyberou.

Sokrates 2 se uskuteční ve vstupní hale Střední průmyslové školy Most, Topolová 584, v úterý 21. listopadu v době od 8 do 17 hodin. Další informace najdete zde: http://www.ohk-most.cz/sokrates-3-1/sokrates-3-1.aspx.

 

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací