Čtvrtek 6. říjen 2022
Svátek má Hanuš

Mostecko - Kvůli obchodu se zakázanými látkami má oplétačky 36letý muž z Mostu. Policisté jej obvinili z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Distribuci drog má mít na svědomí i další Mostečan.

Muž měl na různých místech v okrese Most obstarat a následně prodat nejméně ve 33 případech nezjištěné množství psychotropní látky metamfetaminu. "V bytě v ulici K. H. Borovského, kde proběhla domovní prohlídka, přechovával předměty, které sloužily k výrobě metamfetaminu. Drogu měl muž vyrábět i v bytě v Janově, kdy vyrobil v 24 případech nejméně 24 gramů metafetaminu," sdělila Ludmila Světláková, mluvčí Policie ČR v Mostě. I tam kriminalisté v rámci domovní prohlídky zajistili předměty, u kterých je podezření, že sloužily k výrobě drogy.

Policie zajištěné věci odeslala na odbor kriminalistické techniky k provedení odborné expertizy. Mostečan, který byl za výrobu drog obviněn i v červnu, byl s ohledem na pokračující trestnou činnost vzat okresním soudem do vazby.

Vyšetřovatel mostecké policie obvinil ze stejného přečinu také 22letého muže z Mostu. Ten měl v přesně nezjištěné době letošního roku na sídlišti Výsluní v Mostě obstarat a následně zdarma poskytnout v jednom případě přesně nezjištěné množství omamné látky marihuany jiné osobě. Obviněný je stíhán na svobodě a hrozí mu až pětiletý trest odnětí svobody.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist