Sobota 10. červen 2023
Svátek má Gita
Archivováno

Most - Mostecký fotbalgolf zahájil svoji druhou sezonu. Tento poměrně mladý sport, který v sobě mísí vášeň a sílu fotbalu s elegancí a tradicí golfu může hrát úplně každý, bez věkového omezení, sportovci i nesportovci, dospělí i děti.

Jedinečné hřiště na fotbalgolf vás přivede i na dostihovou dráhu. Foto: www.e-mostecko.cz

Nepotřebujete mít ani žádné speciální vybavení, stačí mít jen sportovní obuv, ale pozor, přestože je v názvu obsažen fotbal, kopačky jsou zakázané.

„Fotbalgolf otevíráme až do konce dubna jen ve víkendovém režimu. To znamená, že libovolný počet osob si může přijít zahrát zatím jen o víkendu, ale pokud počet osob přesáhne 10, je možné si dráhu objednat i ve všední dny. Všichni, kteří mají chuť si zasportovat na čerstvém vzduchu v příjemném prostředí našeho areálu si u nás na recepci zapůjčí fotbalové míče, kartičku i žetony pod míče a můžou začít. Tento sport zvládne každý, kdo se trefí do míče,“ uvedla Markéta Jahnová, referentka obchodu mosteckého Hipodromu.

Mostecký fotbalgolf nabízí osmnáct jamek s různě členitým terénem a různě záludnými překážkami. V areálu Hipodromu je ale možné strávit klidně celý den. Kromě fotbalgolfu je zde k dispozici i in-line dráha, pro děti dětské hřiště a energii si pak mohou všichni doplnit při grilování v tamním piknik parku.

Fotbalgolf objednávejte na telefonním čísle 727 947 630, více informací o fotbalgolfu najdete na www.fotbalgolfmost.cz.

VIDEOREPORTÁŽ Z LOŇSKÉHO OTEVÍRÁNÍ FOTBALGOLFOVÉHO HŘIŠTĚ

FOTOGALERIE

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist