Středa 19. prosinec 2018
Svátek má Ester

Ústecký kraj – Chcete si zahrát v seriálu? Máte možnost. Do připravovaného krimiseriálu Rapl 2 hledá teď produkce muže vhledu skinhead.

Tvůrci seriálu hledají do komparzu konkrétně muže ve věku 17 až 40 let, kteří mají vyholenou hlavu, tetování na těle nevadí. Natáčet se bude 22. ledna v Chomutově a následně 30. ledna a 15. února. V Chomutově se bude točit koncert. Honorář je 1 000 korun za den, vyplácet se bude poslední natáčecí den. Pokud máte zájem se castingu zúčastnit, pošlete svoje foto a kontakt na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Druhá řada krimiseriálu Rapl tentokrát zacílí na obchod s lidmi. Třináct dílů budou filmaři natáčet celkem sto padesát dní. Jednotlivé epizody mají být, podle tvůrců, „kosmopolitnější“, více se soustředí na charaktery obětí kriminálních činů a na prostředí, z nějž vzešly.

„Děj jsme přestěhovali z Krušných hor do Ústí nad Labem, řeka bude mít v sérii jednu z hlavních rolí. Točit se bude také na Mostecku a podíváme se do Děčína, kde jsme točili Cirkus Bukowsky. Dostaneme se i do Prahy, jeden díl se odehrává na Sázavě, a dva dokonce v exotické Černé Hoře,“ uvádí v tiskové zprávě režisér a scénárista Jan Pachl. Diváci se samozřejmě mohou těšit na kompletní partu vyšetřovatelů v čele s majorem Kunešem, náčelníkem Rohanem, Lupínkem, Máchou i Slepičkovou. K nim budou postupně přibývat postavy další.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací