Neděle 18. duben 2021
Svátek má Valérie
Archivováno

Most - V rámci klasického jarního vysazování úhořů na Mostecku zapojili rybáři do akce tentokrát i školáky, a to z rybářského kroužku. "Chtěli jsme spojit akci i pro děti, které mají dnes rybářský kroužek, aby si samy mohly vysadit malé úhoře," řekl redakci hospodář mosteckých rybářů Jiří Jakeš.

Děti se podílely na vysazování malých úhořů. Foto: Jan Vraný

Rybáři na Mostecku tak ve spolupráci s dětmi během čtvrtečního odpoledne vysadili do 8 revírů v okrese celkem 2,5 tisíce kusů malých úhořů. Podle vedoucího rybářského kroužku Ing. Vladimíra Novotného se do "zarybňování" během čtvrtečního odpoledne zapojilo patnáct dětí z celého Mostecka. 

VIDEOREPORTÁŽ Z VYSAZOVÁNÍ ÚHOŘŮ:

Videoreportáž z vysazování úhořů připravil: Jan Vraný/e-mostecko.cz

Reportér zpravodajského serveru e-mostecko.cz zastihl malé rybáře při vysazování úhořů na mostecké Matyldě. "Moc se mi vysazování úhořů líbilo. Bylo to moc zajímavé," řekl nadšený školák Honza Fuksa. Další kroky rybářů a dětí pak vedly například i na mostecký Benedikt. 

A kam všude děti dnes vysadily malé úhoře?

Šlo o vodní plochy:  Jiřetín, Matylda, Havraň, U pily, Obecňák v Radčicích, Černice, Benedikt a Coubalák.

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací