22. února 2017 Svátek má Petr

Bělušice - Odsouzení ze specializovaného oddělení věznice v Bělušicích v minulých dnech dokázali, že během výkonu trestu odnětí svobody lze myslet na druhé a potřebné.

Zástupce specializovaného oddělení Věznice Bělušice a zástupce občanského sdružení Kiwanis klub Litvínov Most  předali množství výrobků do Azylového domu pro matky s dětmi v tísni, který se nachází v městě Osek.

Tento domov poskytuje matkám s dětmi přechodné ubytování, podporu při zvyšování orientace ve vlastních právech a povinnostech, radí jak řešit stabilizaci finančních prostředků, nabízí možnost využití služeb psychologa a na základě individuálních potřeb sestavuje s uživatelkami plán jejich znovuzačlenění do společnosti.

Dětem i matkám bylo předáno nespočet dárečků, které děti velice ocenily, jak svým úsměvem tak i na závěr vystoupením, které si pro toto slavnostní předání připravily.

Téhož dne byly předány i výrobky odsouzených do mateřského centra Klubíčko Litvínov. S tímto sdružením věznice spolupracuje již čtvrtým rokem. Vedoucí centra převzala pro děti prohazovadla na zahradu, které byly vyobrazeny v motivu klauna a šmouly. Zástupkyně obou institucí vyjádřily poděkování a ocenily nápaditost a profesionalitu předaných předmětů.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.