24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - Benefiční tanečně-pěvecký koncert na pomoc těm, kteří jsou zasaženi letošními povodněmi se rozhodl uspořádat Vlasta Vébr a Michaela Marková z Divadla VeTři.

Koncert pod titulkem Most pomůže a "Dnes pomůžeme MY, příště pomohou NÁM" se uskuteční ve čtvrtek 13.června od 16.00 hodin v letní amfiteátru na 3.Základní škole v Mostě v ulici U Stadionu. Zazpívat by tam měli: Radek Saliee, Tereza Novotná, Honza Hönig, František Richtr alias Lady Franczeska a Genny Ciatti. "Těšit se můžete i na Dětskou Mini-Diskotéku a vystoupení TS D.C. Phoenix," podotkl Vlasta Vébr s tím, že v jednání je i Elán Revival Jaroslav Průša. A všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář.

Vstupné na benefiční koncert je symbolická dvaceti koruna.  "Návštěvníci by si sebou neměli zapomenout vzít karimatky, molitany a raději teplé oblečení, akce se uskuteřční pod širým nebem. Během koncertu můžete přispívat libovolnou finanční částkou do připravené kasičky," podotkl pořadatel akce Vébr.

Redakce e-mostecko.cz je mediálním partnerem benefičního koncertu a ze samotné akce vám přineseme podrobnou foto a video reportáž. 

.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.