Zprávy z Mostu

Velká akce na Matyldě: Dopravní podnik bude vypravovat z města na dračí lodě zvláštní autobusy

Reklama

Most - K mostecké Matyldě v sobotu pravděpodobně zavítají tisíce lidí. Alespoň se tak dá odhadovat z úspěchu loňského ročníku závodu dračích lodí. Právě ty se totiž utkají na vodách v jezeře pod autodromem. Parkoviště u Matyldy je omezené a určitě tam všichni návštěvníci nezaparkují. Jak tedy za zábavou? Autobusem! Dopravní podnik chystá posilové spoje.

Loňský ročník závodu dračích lodí. Foto: Jan Vraný

V sobotu 13. června 2015 bude zhruba v období od 9 do 18 zajištěno autobusové spojení mezi centrem města a místem konání akce přibližně v půlhodinových intervalech. Kromě pravidelných spojů linky č. 22 mohou cestující využít speciální posilové spoje označené „Dračí lodě". Nejbližší zastávky k místu konání akce jsou Souš, Národního odboje a Souš, Matylda.

Trasa autobusů MHD:

 • Linka č. 22: Nádraží – Rudolická, MUS, a.s. – Pod Lajsníkem – Krym – Sukova blok 501 – Sukova blok 508 – Okresní soud – Obchodní dům PRIOR – J. Skupy – Nemocnice – Pod Resslem – Autodrom – Souš, Tvrzova – Souš, Národního odboje – Souš, Finské domky – Souš, Matylda a zpět.
 • Posilová linka „Dračí lodě": Obchodní dům PRIOR – J. Skupy – Luna – 1. ZŠ – Pod Resslem – Autodrom – Souš, Tvrzova – Souš, Národního odboje – Souš, Finské domky – Souš, Matylda a zpět.


Jak to vypadalo na Dračích lodích vloni? Video a galerii si můžete připomenout zde, abyste se mohli rozhodnout, jestli návštěva Matyldy bude stát za to ;)


"Upozorňujeme cestující, že na posilové lince označené „Dračí lodě" platí Tarif MHD a Smluvní přepravní podmínky vyhlášené Dopravním podnikem měst Mostu a Litvínova," upozornil Jiří Holý z oddělení strategie a rozvoje dopravního podniku.

Pro další informace můžete využít telefonního čísla 733 784 810.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 23. 09 2016

  Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

 • 23. 09 2016

  Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

 • 22. 09 2016

  Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.