Zprávy z Mostu

Hurá do bazénu! Kde a za kolik se vykoupete na Mostecku?

Reklama

Mostecko – Že by? Počasí konečně začíná vypadat jako letní. A připravují se na to i provozovatelé koupališť na Mostecku. Kdy se otevřou? A za kolik se budete koupat?

Společnost Sportas, která provozuje koupaliště v Litvínově pod Koldomem, ve středu oznámila, že koupaliště se otevře tuto sobotu. Otevřeno bude denně od 9 do 19 hodin. Zároveň se v pátek 21. června uzavře plavecký bazén. Od 14. do 21. června bude otevřena hala v mimořádné pracovní době od 12 do 20 hodin. Vstupné: Dospělí 60 korun, děti 6-15 let 40 korun na den. Děti do 6 let zdarma.

Na návštěvníky jsou připraveni na mosteckém aquadromu. Venkovní areál zpřístupní podle počasí. Zatím obsluha z letní pokladny pracuje v sauně, a to až do 16. června. Vstupné: Dospělí 80 korun, děti studenti a důchodci 50 korun na den.

Zamířit také můžete na koupaliště na Resslu v Mostě. Zatím je zavřené. Koupaliště se nachází v nejhezčí lokalitě, kterou město Most poskytuje a sice pod úpatím vršku Ressl. Areál je obklopen zelení a vybízí k ideální relaxaci. Vzhledem k atraktivitě lokality si ani neuvědomíte, že se stále nacházíte ve městě. Otevřeno tam bude podle počasí od 9 do 19 hodin. Vstupné: Dospělí 70 korun, děti 40 korun na den včetně vodních atrakcí a skákacího hradu.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.