Pátek 29. květen 2020
Svátek má Maxmilián

Ústecký kraj – Na silnicích Ústeckého kraje se uskutečnila v tomto týdnu dopravně – bezpečnostní akce. Policisté se při ní zaměřili na obecné dodržování pravidel silničního provozu.

Hlídky zkontrolovaly na silicích kraje 444 vozidel a zjistily celkem 311 dopravních přestupků. Řidičům bylo za tyto přestupky uloženo 290 pokut ve výši 174 400 korun. Správním orgánům obcí bylo oznámeno 21 závažnějších přestupků.

Nejčastějším prohřeškem bylo překročení nejvyšší povolené rychlosti, které policisté řešili v 169 případech. Následoval v 19 případech nevyhovující technický stav vozidel. Nepoužití bezpečnostních pásů pokutovali policisté ve 12 případech a nepoužití zádržného systému v 5 případech. Opilé za volantem nachytali policisté 2 řidiči, u 3 řidičů byl pozitivní test na drogy. Hlídky také zastavily 12 vozidel bez dálniční známky a pokutovaly 2 chodce.

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací