Zprávy z Mostu

Blesková soutěž o vstupenky na celý víkend na The Most FIA Cars Central

Reklama

Most - Tento víkend se na mosteckém Autodromu pojedou závody The Most FIA Cars Central. V rámci závodů pojedou D2 – formulové vozy do 2000 ccm, D4 sprint – cestovní vozy, D5 sprint – placky, prototypy, D4 + D5 vytrvalostní, součástí je Eset Tourenwagen Cup, AvD Sports Car Chelenge 2015. Ve spolupráci s Autodromem Most vyhlašujeme soutěž o šest vstupenek na tyto závody, na celý víkend, se vstupem do paddocku a se vstupem na koncert, v hodnotě 390 korun.

Snímek ze závodního okruhu. Foto: Autodrom Most

Pokud stojíte o to, vidět z blízka všechny ty nadupané a nablýskané stroje, začít báječnou atmosféru automobilových závodů a ještě se pobavit na koncertě, stačí, když nám odpovíte na naši otázku, správnou odpověď s připojeným jménem, příjmením a telefonním kontaktem pošlete na e-mostecko@seznam.cz nejpozději do pátku 7. srpna do 10 hodin a máte šanci vyhrát 2 vstupenky na celý víkend, tedy od pátku 7. srpna do neděle 9. srpna včetně volného vstupu na narozeninový koncert jednoho českého zpěváka. O který koncert se jedná, je již naše soutěžní otázka.

Soutěžní otázka tedy zní:

Který koncert se uskuteční v sobotu 8. srpna na mosteckém Autodromu?

Ze všech zaslaných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží po 2 vstupenkách na tyto závody. A POZOR!!! Výherce zveřejníme zítra po 12 hodině na Facebooku E-Mostecko!!! Vstupenky výhercům předáme po telefonické domluvě.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 28. červenec 2016

  Litvínov - Hlídka litvínovských strážníků vyjížděla v nočních hodinách do areálu skate parku, kam je přivolal tamní správce. Chtěl totiž vyhodit trojici mužů, která nereagovala a na místě zůstávala i přes zákaz vstupu. Dva muži mohli prokázat svou totožnost, a tak byli z areálu pouze vykázáni.

 • 27. červenec 2016

  Litvínov - Doslova jako strážní andělé působí hlídky litvínovské městské policie, které se totiž často setkávají se situací, kdy na jejich zásahu závisí lidský život. Zejména v letních měsících, kdy extrémní teploty ohrožují hlavně starší a nemocné obyvatele a návštěvníky Litvínova. 

 • 27. červenec 2016

  Litvínov - Ujíždět od dopravní nehody v Kopistské ulici se nevyplatilo řidičce, která jela v modrém Sedanu. Právě po tomto automobilu vyhlásili státní policisté kvůli nehodě pátrání a obrátili se s prosbou o spolupráci i na litvínovské strážníky. 

Sport

Co se chystá

 • 29. červenec 2016

  Nová Ves v Horách – Letní slavnosti se v sobotu konají v Nové Vsi v Horách na Mostecku. Přinášíme program celého dne. Určitě je na co se těšit a půjde o jednu z nejhezčích sobotních akcí na Mostecku. Pokud váháte, zda do Krušných hor vyrazit, chystáme od 14. hodiny živý přenos jedinečnou 360stupňovou technologií, v němž se budete moci rozhlížet, jako byste byli na místě. Jistě se vyplatí vidět vše na vlastní oči. Stream bude na našem webu, FB stránkách  či na našem kanálu na Youtube

 • 29. červenec 2016

  Ústecko – Milada Burger, Vodní hrátky, Flyboard show, to všechno čeká v sobotu 30. července na návštěvníky Jezera Milada. Na zatopené zbytkové jámě bývalého povrchového dolu Chabařovice proběhne druhý ročník akce Léto na Miladě.

 • 26. červenec 2016

  Kadaň - Již 24. ročník tradiční historické slavnosti je zde už za měsíc! Přijďte si připomenout návštěvu římského císaře a českého krále Karla IV. v Kadani v roce 1367!

 • 26. červenec 2016

  Most - V pořadí již 8. Malířské sympozium Benedikt Most se uskuteční od 3. do 10. srpna v areálu mosteckého Benediktu. "Od tohoto ročníku se role starších malířů posouvá do role mentorů, kteří povedou kurzy malby pro veřejnost," říká mluvčí města Alena Sedláčková.

 • 24. červenec 2016

  Most - Pohled do miniaturního světa pavouků a mravenců nabízí až do 25. září výstava Malí velcí zabijáci v Oblastním muzeu v Mostě. Na velkoformátových fotografiích fotografa a entomologa Pavla Krásenského se seznámíte s druhy pavouků a mravenců, které žijí v Mostě a jeho nejbližším okolí.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.