Zprávy z Mostu

Blesková soutěž o vstupenky na celý víkend na The Most FIA Cars Central

Reklama

Most - Tento víkend se na mosteckém Autodromu pojedou závody The Most FIA Cars Central. V rámci závodů pojedou D2 – formulové vozy do 2000 ccm, D4 sprint – cestovní vozy, D5 sprint – placky, prototypy, D4 + D5 vytrvalostní, součástí je Eset Tourenwagen Cup, AvD Sports Car Chelenge 2015. Ve spolupráci s Autodromem Most vyhlašujeme soutěž o šest vstupenek na tyto závody, na celý víkend, se vstupem do paddocku a se vstupem na koncert, v hodnotě 390 korun.

Snímek ze závodního okruhu. Foto: Autodrom Most

Pokud stojíte o to, vidět z blízka všechny ty nadupané a nablýskané stroje, začít báječnou atmosféru automobilových závodů a ještě se pobavit na koncertě, stačí, když nám odpovíte na naši otázku, správnou odpověď s připojeným jménem, příjmením a telefonním kontaktem pošlete na e-mostecko@seznam.cz nejpozději do pátku 7. srpna do 10 hodin a máte šanci vyhrát 2 vstupenky na celý víkend, tedy od pátku 7. srpna do neděle 9. srpna včetně volného vstupu na narozeninový koncert jednoho českého zpěváka. O který koncert se jedná, je již naše soutěžní otázka.

Soutěžní otázka tedy zní:

Který koncert se uskuteční v sobotu 8. srpna na mosteckém Autodromu?

Ze všech zaslaných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží po 2 vstupenkách na tyto závody. A POZOR!!! Výherce zveřejníme zítra po 12 hodině na Facebooku E-Mostecko!!! Vstupenky výhercům předáme po telefonické domluvě.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 28. 09 2016

  Litvínov - Na střeše skončila ve středu odpoledne svou jízdu řidička, která rozváží po Litvínově pizzu. Ve Studentské ulici u restaurace Barborka nezvládla řízení a střetla se s protijedoucím autem a následně se svým vozem skončila na střeše. Řidička při karambolu utrpěla povrchová zranění.

 • 27. 09 2016

  Litvínovsko -  Další dvě celostátně hledané osoby se podařilo odhalit a zadržet hlídkám litvínovských strážníků. Nejprve podle místní znalosti strážníci zamířili pro celostátně hledanou ženu do Hamerské ulice. Ženu, na kterou vydal příkaz k zatčení soud v Děčíně, předali posléze státním policistům.

 • 27. 09 2016

  Litvínov - Hodinu po půlnoci vyjely hlídky městské policie k Loutkárně, kde mělo docházet ke vzájemnému fyzickému napadání mezi skupinou cizinců a místních hostů. Před provozovnou se skutečně schylovalo ke rvačce mezi dvěma početnými skupinami.

Sport

 • 27. 09 2016

  Mostecko - V závěrečném kole první ligy družstev billiard-hockeye šprtce nastoupil BHC StarColor Most v Praze s cílem vylepšit své dosud chudé bodové konto. V souboji s domácí Prague NHL se podle očekávání mostečtí přetahovali o každý bod a žádný ze soupeřů si nevytvořil výraznější náskok. V závěru poslední páté směny byl mostecký tým blízko vítězství, poslední vteřiny utkání ale vůbec nezvládl takticky a podlehl poměrem 9:10.

 • 26. 09 2016

  Mostecko - Mostecká liga malé kopané má za sebou dvě nekompletní kola DRFG. V jejich rámci bylo odehráno celkem devět zápasů a jedna dohrávka. Ligový program nabourala zejména nepřítomnost týmu Gamblers Most, neboť tento tým se o víkendu účastnil premiérového ročníku Ligy mistrů malého fotbalu ve Slovinském Mariboru.

 • 26. 09 2016

  Most - Premiéra závodů poháru DMV Gran Turismo Touring Car Cup na mosteckém autodromu 23. a 24. září se vydařila. Zejména nádherné sobotní počasí s letními teplotami přilákalo do ochozů slušnou návštěvu.

Co se chystá

 • 26. 09 2016

  Osek - Nevíte kam v sobotu 1. října? Přijďte se podívat na nádraží Osek město do železniční expozice. Od 10 do 15 hodin se tam koná ukončení sezony této výstavy.

 • 24. 09 2016

  Praha – Sraz chovatelů psů typu bull a jejich zvířat se koná v sobotu 1. října od 12 do 17 hodin na Výstavišti Holešovice u Křižíkovy fontány v Praze 7.

 • 24. 09 2016

  Chomutov - Závodní speciály, nabídku krásných "vyvoněných" zánovních aut, autogramiádu špičkových jezdců, také profesionálního zápasníka a mnoho dalších zajímavostí ze světa motosportu můžete až do neděle 25. září zažít na prostranství před chomutovským Globusem. Právě zde totiž probíhá Road Show autosalonu BESTCars4U.

 • 22. 09 2016

  Teplice, Most - Líbila se vám v červenci velká přehlídka RC modelů u mosteckého Prioru, kterou uspořádal mostecký modelář Josef Hrdlička? Na úžasné zmenšeniny se můžete podívat opět v sobotu 24. září, tentokrát u teplického obchodního centra Olympia. Vstupné je zdarma.

 • 22. 09 2016

  Mostecko - Velká podzimní cyklojízda ukončí letošní cyklo a turistickou sezónu na Mostecku. Ta se uskuteční 2. října od 10.00 hodin u přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie. Prezentace účastníků proběhne v 9.30 hodin. Cíl cyklojízdy i pěší túry pak bude opět u přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.