Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír
Archivováno

Mostecko - V úterý 11. srpna by oproti pondělnímu dni v projevu počasí k žádné velké proměně dojít nemělo. Nejvyšší odpolední teploty by se měly pohybovat okolo 34 až 37°C.

Ve středu 12. srpna by měla úmorná tropická vlna pokračovat – polovina pracovního týdne by měla být bohatá na sluneční paprsky a modrou oblohu, srážkový úhrn se znovu jeví být nulový. Nejvyšší odpolední teploty by se měly pohybovat okolo 33 až 36°C, nejnižší ranní kolem 19 až 16°C.

Ve čtvrtek 13. srpna dojde ke změně, a to u data. Ve světě počasí by se jinak nadále nic měnit nemělo, opět to vypadá na krásný slunečný den a nejbližší srážky by měly být k vidění ve Francii, Německu, Švýcarsku, Velké Británii a zemích Beneluxu. Nejvyšší odpolední teploty by se měly pohybovat okolo 33 až 36°C, nejnižší ranní kolem 18 až 15°C.

V pátek 14. srpna by se nejvyšší odpolední teploty měly pohybovat okolo 32 až 35°C, nejnižší ranní kolem 19 až 16°C. Nad hlavami Mostečanů by i tentokrát mělo dominovat slunečno s tím, že by od odpoledních hodin mělo docházet k tvorbě kupovité oblačnosti a objevit by se tak mohly bouřky, ojediněle intenzivní, tj. doprovázené přívalovým deštěm, kroupami, silným nárazovým větrem či kombinací více jevů najednou.

Přeháňky či bouřky by nás pak vzhledem k přítomnosti studené fronty měly provázet také v sobotu, kdy by už mohla být ukončena tato dlouhá a výrazná tropická epizoda. Tak uvidíme. Avšak ochlazení, které by maxima srazilo někam na 20°C, je momentálně pasé.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací