Zprávy z Mostu

Policisty přivedla k neřidičce náhoda

Reklama

Most - Kuriózní cestou se policisté dozvěděli o trestném činu. Pomohla jim náhoda v podobě jistého nedorozumění v komunikaci. Na obvodní oddělení v Mostě nahlásil mladý muž, že přítelkyni půjčil auto a ona mu ho nevrátila.

"Po příjezdu hlídky na místo ale oznamovatel stál u svého vozu. V přítomnosti policistů muž telefonoval se zmiňovanou přítelkyní, která mu po chvíli přišla odevzdat klíče od již vráceného auta. Z komunikace vyplynulo, že žena někde byla vozem a pouze se zdržela. Policisté si ale mezitím zjistili, že se jedná o neřidičku," popsala děj skutku mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová. 

Žena z Klatovska má litvínovským městským úřadem vysloven zákaz řízení. Podezřelá řízení vozu přiznala. Na služebně ji čekalo sdělení podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.