23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - Krátce po činu byl dopaden 26letý Litvínovan, který podle policistů spáchal loupež na prodavačce a chtěl jí odcizit naušnice z uší. Čin se stal v dopoledních hodinách před mosteckým obchodem.

Útočník měl zezadu chytit obsluhu venkovního prodeje za vlasy a za visací náušnici, kterou chtěl údajně strhnout.

"Podle poškozené jí tím vytrhl pramen vlasů a náušnici „jenom“ povytáhnul. Když na něj žena zakřičela, co to dělá, tak se měl jenom smát. Zřejmě ho vylekal vyvolaný rozruch, který tam nastal, a tak raději upaloval pryč. Daleko neutekl," popsala loupež mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová.

 Lupiče posléze zadrželi přivolaní policisté, kteří ihned začali pročesávat okolí. "Podezřelý se ale jen tak nechtěl vydat spravedlnosti a zadržení se horlivě bránil. Z místa chtěl utíkat a žádné výzvy policistů nebral vážně. Strážci zákona museli použít donucovací prostředky," podotkla Bartošová.

Po převezení na služebnu byl 26letý Litvínovan obviněn ze zločinu loupeže. Policisté podali státnímu zástupci podnět na uvalení vazby, ten to ale neakceptoval. Muž je stíhán na svobodě. Policisté na případu nadále pracují.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.