Zprávy z Mostu

Lupič chtěl ukrást prodavačce náušnice z uší

Reklama

Most - Krátce po činu byl dopaden 26letý Litvínovan, který podle policistů spáchal loupež na prodavačce a chtěl jí odcizit naušnice z uší. Čin se stal v dopoledních hodinách před mosteckým obchodem.

Útočník měl zezadu chytit obsluhu venkovního prodeje za vlasy a za visací náušnici, kterou chtěl údajně strhnout.

"Podle poškozené jí tím vytrhl pramen vlasů a náušnici „jenom“ povytáhnul. Když na něj žena zakřičela, co to dělá, tak se měl jenom smát. Zřejmě ho vylekal vyvolaný rozruch, který tam nastal, a tak raději upaloval pryč. Daleko neutekl," popsala loupež mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová.

 Lupiče posléze zadrželi přivolaní policisté, kteří ihned začali pročesávat okolí. "Podezřelý se ale jen tak nechtěl vydat spravedlnosti a zadržení se horlivě bránil. Z místa chtěl utíkat a žádné výzvy policistů nebral vážně. Strážci zákona museli použít donucovací prostředky," podotkla Bartošová.

Po převezení na služebnu byl 26letý Litvínovan obviněn ze zločinu loupeže. Policisté podali státnímu zástupci podnět na uvalení vazby, ten to ale neakceptoval. Muž je stíhán na svobodě. Policisté na případu nadále pracují.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

 • 18. říjen 2016

  Most - Čtvrtým rokem po sobě okořenili stolní hokejisté podzimní část sezóny akcí s názvem 24 hodin stolního hokeje. Letos poprvé byl tento neobvyklý turnaj zařazen do projektu ČUS – Sportuj s námi a v mosteckém Středisku volného času se při něm představila více než stovka hráčů a hráček.

 • 17. říjen 2016

  Mostecko - Sobotní první semifinálové zápasy a nedělní odvety poslaly do letošního finále DRFG Mostecké ligy první a druhý tým základní části, tedy Gamblers Most a FC Jeptišky. Byť oba týmy vzhledem ke svým výsledkům v základní části platily za favority, přesto si před víkendem nemohly být postupem jisty. V rolích vyzyvatelů se jim totiž postavila silná mužstva Hospoda ULITA a GMS Most.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.