23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - To nejlepší bydlení na severu naší země se dokončuje v Mostě. Alespoň tak hodnotí právě dokončovanou Vilu Adrianu Jiří Rain ze společnosti Summerrain, která objekt bývalé školky na Zahražanech vlastní a rekonstruuje.

Dokončení rekonstrukce bude ve velkém stylu. Bude jej moderovat sličná Nikol Moravcová a přijede i někdejší úspěšný ředitel pražské zoo a mostecký rodák Petr Fejk. Vše se má konat už 27. června. Dům je hotový, uvnitř se leští a uklízí, venku ale ještě operují bagry a stavební dělníci, kteří dokončují úpravy zahrady a parkoviště.

Firma budovu koupila v roce 2008, opravy začaly vloni. "Pokusili jsme se v Mostě postavit to nejlepší, co se v rezidenčním bydlení na severu naší země může podařit," píše Jiří Rain v pozvánce na slavnostní otevírání.

"Koupili jsme ji proto, abychom zde postavili pár bytů a šli dál. Jenomže jsme si uvědomili, že místo, kde se nachází, je v Mostě jedinečné, bezpečné a klidné. Navíc město Most nechalo zbourat objekt kina, stojící před Adrianou a té se najednou otevřel krásný výhled do klidného parku. A tak jsme se rozhodli. Postavíme zde to nejlepší v Mostě a nejširším okolí. Krásnou vilu se zahradou, bazénem, saunou a 11 úžasnými slunnými byty," hodnotí projekt společnost Summerrain.

Jak rekonstrukce probíhala?

"Dům jsme celý podkopali, odvodnili, staticky zajistili, přizvedli střechu, podepřeli stropy, zvětšili okna, postavili balkony, zateplili, vytvořili krásnou fasádu atd. A jak vila začala růst do krásy, bylo všem jasné, že to nebudou „sociální“ byty, ale atraktivní bydlení, které nebude za hubičku. A znalci nám začali říkat: „To v Mostě nemůžete prodat, asi jste se úplně zbláznili“. A bohužel mají asi pravdu," hovoří se o Adrianě na stránkách majitele.

Ten věří, že se byty podaří pronajmout: "Stavíme s vírou, že si Adriana své majitele najde a že kvalita a náš důraz na každý detail jim dovolí, být v Adrianě šťastní. Most má své dobré časy ještě před sebou."

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.