Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra
Archivováno

Mostecko - Ženy Baníku Souš odjížděly na půdu nováčka soutěže s cílem získat další mistrovské body. Po vítězství v Dubici (9:2) a bezbrankové remíze na domácí půdě s Ervěnicemi chtěly zůstat na na špici tabulky ženské divize. Již od prvních minut první půle si ženy Baníku vytvořily územní převahu.

 

Bohužel z množství brankových příležitostí využily pouze jedinou. Ve druhém poločasu se hra vyrovnala, kdy kombinační hru soušských žen narušoval silný vítr. Hostující ženy přesto kontrolovaly vývoj utkání, ženám domácích dovolily pouze několik střel ze střední vzdálenosti. Naopak přidaly další branku a o vítězi utkání bylo rozhodnuto.

Další mistrovské utkání nabídne zajímavou podívanou, kdy ženy Baníku Souš (v současné době na 2. místě) vyzvou v boji o první místo v soutěži vedoucí tým z Chyše. Výkop utkání je v sobotu 12. září od 17 hodin na hřišti Baníku Souš.

Sestava Baníku: Lobo - Švamberová, Penišková (C), Polívková, Ratajová - Budilová, Svobodníková, Králová, Tóthová - Nováková, Dohnalová.

Trenéři: Chlad Ondřej, Giampaoli Karel.

SK Horní Bříza - TJ Baník Souš 0:2 (0:1)

bez ŽK a ČK, 30 diváků.
Branky Souše: Tóthová a Dohnalová

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací