Zprávy z Mostu

VIDEO: Ministry zaskočily desítky horníků, kteří přišli na setkání s novináři. Podívejte se, co se dělo potom

Reklama

Most – Přinášíme syrové video, které se vyplatí zhlédnout až do konce! Výkřiky nespokojených horníků, obvinění z neférového jednání, a nakonec usmíření. Ministr pro životní prostředí Richard Brabec a vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš se nečekaně setkali s horníky z lomu ČSA.

Tam původně přijeli ve čtvrtek jen na krátkou prohlídku a následně měli odpovídat na dotazy novinářů. Na tiskovou konferenci ale přišly desítky zaměstnanců Severní energetické a oba vládní činitele pěkně pogrilovali. Podívejte se na obraz toho, co se dělo v jídelně těžební firmy i na diskuzi mezi odborovým předákem Jaromírem Frantou, zástupkyní ministerstva a Richardem Brabcem, která následovala při jejich odchodu ze sálu.

Andrej Babiš na setkání s novináři, které mnohonásobně přečíslili horníci z lomu ČSA. Foto: Oldřich Hájek

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.