Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava
Archivováno

Most - Ve středu začal nový ročník první hokejové ligy, která nese od této sezóny nový název a to WSM Liga. Titulárním partnerem se stala společnost sídlící v New Yorku World Systems Market, Inc. Zabývá se především vývojem softwarového řešení pro kapitálové trhy. „Partnerství, které se nám podařilo uzavřít se silnou, mezinárodně působící společností, dokumentuje rostoucí úroveň a prestiž soutěže," uvedl v této souvislosti prezident ČSLH Tomáš Král.

Ilustrační snímek mosteckého gólmana. Foto: Jan Vraný

Mostečtí hokejisté se představí poprvé na domácím ledě, kde vyzvou celek se Šumperka. Určitě by chtěli bodovat. V přípravných utkáních si totiž vůbec nevedli špatně. Sehráli celkem osm utkání s bilancí 5 výher, 2 porážky a utkání v Benátkách skončilo nerozhodně.

Utkání je na programu již zítra, tedy v sobotu 12.září na zimním stadionu v Mostě tradičně od 17.30 hodin. Vstupné je 50 korun a již jsou v prodeji i permanentní vstupenky 1000 Kč.

PŘIJEĎTE PODPOŘIT NAŠE HOKEJISTY V NOVÉ MISTROVSKÉ SEZÓNĚ

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací