Úterý 4. srpen 2020
Svátek má Dominik
Archivováno

Most - Jeden z projektů prevence kriminality, které finančně podpořilo Ministerstvo vnitra ČR, bude zahájen již v říjnu. Jedná se o kurz sebeobrany. Tělovýchovní instruktoři městské policie se budou účastníkům věnovat každou středu a neděli v časech od 18 do 20 hodin. Informuje o tom manažerka prevence kriminality mostecké Městké policie Ilona Kozlová.

Podobné kurzy sebeobrany dělají i strážníci v Litvínévě. Ilustrační foto: Jan Vraný

Dvouhodinové nácvikové hodiny se odcvičí v tělocvičně Střední školy diplomacie a veřejné správy s.r.o. v ulici A. Jiráska. Jsou určeny především sociálním, terénním pracovnicím, dívkám, ženám na mateřské dovolené, ale i pedagogům. Kurzy jsou pro účastníky zcela zdarma.

"Je potřeba přinést si sportovní oblečení, obuv do tělocvičny a pití. Potřebné informace Vám budou sděleny na telefonním čísle 476448718 nebo 734 417 317," říká mluvčí mosteckých strážníků.

"S výcvikem sebeobrany začínáme v neděli 4. října a končíme v neděli 20. prosince 2015," uvádí manažerka prevence kriminality MP Most Ilona Kozlová.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací