Středa 27. září 2023
Svátek má Jonáš
Archivováno

Obrnice - Mateřská školka v Obrnicích i letos obhájila loňské prvenství a stala se opět NEJ školkou Ústeckého kraje za školní rok 2014/2015. Informuje o tom na svém portálu nejškolky.cz jeho zakladatelka Monika Růžičková. "Ocenili jsme vždy 3 nejlépe hodnocené školky v kraji podle celkového průměru hodnocení udělených rodiči, podle počtu hodnocení a podle hodnotících komentářů tak, aby vše odpovídalo Etickému kodexu hodnocení mateřské školky," říká organizátorka Růžičková.

 

Žebříček byl sestaven na základě 2000 hodnocení školek a 1 500 komentářů od rodičů. V hlavním městě Praha a v Jihomoravském kraji byly uděleny ceny zvlášť pro školky veřejné a pro školky soukromé. V ostatních krajích proti sobě soutěžily školky všech typů a to z toho důvodu, že v těchto krajích je počet soukromých subjektů výrazně nižší.

"Udělili jsme také ceny pro 3 nejvíce vyhledávané školky. Jedná se o školky s nejvyšším počtem zobrazení profilu za loňský rok. Ocenili jsme také 3 nejlépe hodnocená mateřská centra v ČR," uvádí Monika Růžičková s tím, že žebříček byl sestaven na základě porovnání hodnocení a komentářů u školek, které byly hodnoceny rodiči na našich stránkách www.nejskolky.cz.

Z Ústeckého kraje byly vedle obrnické školky oceněny i na 2.místě Mateřská škola Růžová v Mostě a 3.místo pak získala Mateřská školka Srdíčko z Jirkova. 

Kompletní seznam oceněných školek z celé České reubliky naleznete ZDE.

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist