Neděle 29. listopad 2020
Svátek má Zina
Archivováno

Most - V průběhu prvního víkendu astronomického podzimu 2015, který je v tomto případě prodloužený o pondělí, bude počasí v Mostě i v širokém okolí ovlivňovat oblast vyššího tlaku vzduchu, jejíž střed se bude nacházet někde nad Severním mořem. V praxi to tak znamená, že k nám po její přední straně bude proudit mírnější vzduch od severozápadu až severovýchodu. V Mostě nás tak čekají poklidné podzimní dny.

V sobotu 26. září by nás ještě měla provázet velká oblačnost - obloha by měla být převážně polojasná až oblačná, přechodně až zatažená, s tím, že hlavně mezi 12. až 16. hodinou budou hrozit slabé přeháňky. Nejvyšší odpolední teploty by se měly pohybovat okolo 17°C, nejnižší ranní kolem 8°C.

V neděli 27. září už by to ve věci slunečních paprsků a modré oblohy mělo být oproti sobotě o poznání lepší, menší kazem bude chladnější severovýchodní proudění, které nedovolí teplotám stoupat příliš vysoko. Poslední den týdne by měl nabídnout nulové srážky a obloha by měla být skoro jasná až polojasná. Nejvyšší odpolední teploty by se měly pohybovat okolo 18°C, nejnižší ranní kolem 6°C.

V pondělí 28. září čili na sv. Václava by mělo být pěkně - od rána až do večera by nás mělo provázet slunečné počasí, obzvláště po ránu ale bude chladno. Na státní svátek by deštníky rozhodně potřeba být neměly, šance na déšť by měla být blízká nule a obloha by měla být bohatá na modrý odstín doplněný o lesk naší jediné hvězdy. Nejvyšší odpolední teploty by se měly pohybovat okolo 18°C, nejnižší ranní kolem 6°C.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací