Sobota 10. červen 2023
Svátek má Gita
Archivováno

ČR - Informace, že se nejkrásnější dívka roku 2013 a také moderátorka hlavních zpráv Gabriela Kratochvílová bude již brzy vdávat, je již každému známa. Málo kdo by si ale tipnul, že na sebe oblékne šaty černé jako noc. Nikoli však na svou vlastní svatbu, ale jako nová patronka již pátého ročníku soutěže Souboj nevěst, tentokrát s podtitulem Den & Noc. Roli druhé patronky přijala herečka Ivana Jirešová.

Ivana Jirešová a Gabriela Kratochvílová. Foto: Radim Kořínek

Svůj velký svatební den plánujeme dopředu několik měsíců či dokonce let a sníme o něm od dětství. Zaznamenat všechny aktuální trendy, nezapomenout ani na ten nejmenší detail a zároveň se skvěle pobavit je teď o hodně lehčí. Stačí se přihlásit do již pátého ročníku originální české soutěže Souboj nevěst: Den & Noc.

„Letošní jubilejní ročník je zajímavý tím, že vítězná nevěsta na sobě bude mít krásné šaty od návrhářky Alice Abraham. Další zajímavostí a novinkou je to, že plánujeme pro budoucí nevěsty také soustředění v teplých krajích. Máme nabídky z Dubaje
i z Egypta. Zatím je to celé v jednání, ale rádi bychom finalistkám tímto způsobem připravili takovou exotickou rozlučku se svobodou", uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Ivana Jirešová a Gabriela Kratochvílová. Foto: Radim KořínekNastávající manželky se mezi sebou poperou o jedinečné výhry jako například svatební cesta, svatební šaty na míru od návrhářky Alice Abraham, kosmetiku, výbavu domácnosti a spoustu dalšího. „Naneštěstí jsem poměrně tvrdohlavá a mám ráda vše ve svých rukou, a tak svoji svatbu plánuji zvládnout sama. Jsem tolik nadšená a mám spoustu nápadu, a tak věřím, že s pomocí partnera a také mé sestry, která má v tomto směru více zkušeností, vše zvládnu. Ale musím uznat, že se strašně těším na tipy, které díky této soutěži získám a také samozřejmě na mé kolegyně nevěsty," usmívala se Gabriela Kratochvílová.

Nový ročník soutěže odstartoval v rámci výstavy Prague Bridal Show a budoucí nevěsty se můžou přihlásit buď na jednotlivých castinzích nebo na webových stránkách soubojnevest.cz. A co přeje svým budoucím svěřenkyním Ivana Jirešová? „Třikrát měř, jednou řež, při výběru ženicha! Klidnou a pohodovou svatbu a vstřícnou, tolerantní tchyni!"

Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist