Zprávy z Mostu

KFC v Chomutově slibovalo otevření do konce června. Stále jsou tam ale dělníci

Reklama

Most, Chomutov - Už brzy! KFC v Chomutově je těsně před otevřením. Aby ale dostálo svým slibům a otevřelo v červnu, jak řetězec sliboval v reklamní kampani, budou mít ještě dělníci plné ruce práce. Mají na to týden! Vyrazíte tam na kuře?

Budova v nákupním parku u Baumaxu, tedy zcela na začátku města při vjezdu od Mostu, je hotová. Vlajky vlají, slunečníky jsou připravené, je ale stále zavřeno. Stavbaři dokončují poslední práce. Přitom KFC v inzerátech v místních novinách láká první zákazníky už na červnovnou návštěvu. To znamená během příštího týdne. Stihne se to? Na dotaz našeho zpravodajského serveru týkajícího se přesného data otevření KFC nereagovalo. Tajnosti napovídají spíše tomu, že otevírat se bude později.

Restaurace bude typu „drive thru", objednávku tedy vyřídíte rovnou z auta. Vjezd do ní je naproti současnému nájezdu k Baumaxu. Zatím je tam značka zakazující vjezd.

Další KFC v kraji je v teplické Olympii, jedno je také v ústeckém Foru. Chomutovské bude Mostu nejblíž. V Mostě se zatím otevření další prodejny tohoto řetězce neplánuje. Rozrůstat se ale bude v Mostě Mc´Donalds. Bude mít svou druhou provozovnu vedle Lidlu. Se stavbou se ale ještě nezačalo.

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.