Pátek 18. říjen 2019
Svátek má Lukáš
Archivováno

Litvínov - Remízou 6:6 skončilo ve sváteční pondělí benefiční fotbalové utkání FC Amfora, za který nastoupily herci, zpěváci, moderátoři ale i slavní sportovci proti bývalým litvínovským sportovním hvězdám na litvínovském fotbalovém hřišti. Výtěžek ze vstupného a z příspěvků za náramky jde na konto dětského hematoonkologického oddělení ústecké Masarykovy nemocnice, a to celkem 81 925 korun.

Na trávníku perlil i velký malý herec - fotbalista za Amforu Roman Skamene. Foto: Jan Vraný

Slavnostního výkopu před samotným utkáním se zhostila herečka Zora Jandová, zpěvačka Jitka Zelenková, modelka a patronka akce Vlaďka Erbová, starostka Litvínova Kamila Bláhová a zpěvák Lešek Semelka. Benefiční "sranda" zápas sledovalo několik set návštěvníků. A o úsměvné chvilky na trávníku nebylo nouze. Nejlepšími střelci byli nakonec vyhlášeni: za Amforu hudebník Oleg Sokolov a za domácí tým to byla mostecká házenkářka Lucia Súkenníková.

VIDEOSESTŘIH Z UTKÁNÍ:

 

Videosestřih z benefičního zápasu v Litvínově připravil: Jan Vraný/e-mostecko.cz

FOTOGALERIE:

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací