Úterý 25. únor 2020
Svátek má Liliana
Archivováno

Mostecko - Vazebně stíhaný 32letý Mostečan čelí dalšímu obvinění z trestných činů. Vyšetřovatel ho nyní stíhá pro přečiny nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu. Informuje o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Ilustrační snímek pervitinu. Foto: Policie ČR

Muž, který byl v červenci obviněn ze zločinu za dealerství drog a byl vzat následně do vazby, se měl přečinů dopustit nejen v letošním roce, ale i v minulosti.

"V přesně nezjištěném počtu případů obstarával a následně prodával pervitin. Drogy zájemcům předával v ulici Mladé gardy a také na dalších předem smluvených různých místech v Mostě a v okrese Louny. Kromě pervitinu zásoboval zájemce i marihuanou. Policie u něj zajistila v obci na Chomutovsku metafmetamin, který neoprávněně přechovával prý pro vlastní potřebu," dodala Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací