Zprávy z Mostu

Recidivista v podmínce opět kradl, soud ho poslal do vazby

Reklama

Mostecko - Okresní soud v Mostě poslal do vazby 32letého muže, který se dopustil majetkových deliktů, za které byl již v minulosti odsouzen a poté podmíněně propuštěn se zkušební dobou do roku 2016. Policie ho obvinila z přečinů krádeže a porušování domovní svobody.

 

Koncem září měl muž opakovaně vniknout v noční době do bytu v Janově, kde odcizil televizor, notebook, kamery a další věci v hodnotě 26 000 korun. Lup prodal náhodným zájemcům. Z dalšího bytu, kam vnikl násilím v odpoledních hodinách, odnesl dva obrazy s motivem krajiny, které prodal jiné osobě. U té byly odcizené obrazy v hodnotě 60 000 korun policií zajištěny.  Informuje o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.