Pátek 14. srpen 2020
Svátek má Alan

Most - Několik zásahů, při kterým pomáhali lidem, ale i zvířeti v nouzi, mají za sebou v minulých dnech strážníci Městské policie Most. O případech informovali v přehledu událostí.

V ulici Bohuslava Martinů neznámý muž zjistil, že je zde zaparkované vozidlo značky Škoda Octavia a má stažené okénko u spolujezdce. Na místo byla vyslána městské policie, která místním šetřením zjistila majitele vozidla. Ten se dostavil k vozidlu, které si zkontroloval a řádně zabezpečil.

Kočka v motoru vozidla

Hlídka městské policie byla přivolána do ulice Rozmarýnová, kde ženě vběhl její kocour pod osobní vozidlo a zůstal schovaný v části motoru. Strážníkům se podařilo vyrozumět majitele vozidla, který umožnil přístup k vyndání kočky ven a ta byla předána v pořádku její majitelce.

Strážníci pomohli ženě, která upadla na ledě

Při kontrolní činnosti v ulici Višňová hlídka městské policie zjistila na zemi ležící ženu, která uklouzla na ledu. Žena strážníkům sdělila, že při pádu se udeřila do hlavy. Na místo byla přivolána Zdravotnická záchranná služba, která ženu převezla do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Zaseknutý ve výtahu

Žena požádala strážníky Městské policie Most o pomoc, že její přítel zůstal zaseknutý ve výtahu. Na místo se společně s hlídkou městské dostavil odpovědný pracovník výtahové firmy, který provedl vyproštění muže z výtahu.

>

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací