Zprávy z Mostu

VIDEO: Vila Adriana nabízí nejluxusnější bydlení na Mostecku

Reklama

Most - Mezi nejluxusnější rezidenční bydlení na Mostecku má od čtvrtka patřit adresa Zahražanská, konkrétně potom zrekonstruovaná luxusní Vila Adriana s jedenácti slunnými byty, bazénem, saunou a zahradou.

Luxusní bydlení s výhodami rodinného domu počítá například i s nejmodernějším systémem osvětlení, hřištěm pro děti, třemi grily ale také parkovacím místem a především s výhledem do parku a na Hněvín. 

Projekt Vila Adriana vytvořila společnost Summer rain. Předseda dozorčí rady Summerrain Jiří Rain k Vile Adriana na slavnostním Dni otevřených dveří podotkl, že věří, že o luxusní i když poněkud dražší byty v lukrativní lokalitě Mostu bude přece jenom zájem.

Zájemci za byt zaplatí přibližně od čtyř milionů korun. Ten nejmenší má 116,10 metrů čtverečních a největší mezonetový pak 198,70 metrů čtverečních. "Pokusili jsme se v Mostě postavit to nejlepší, co se v rezidenčním bydlení na severu naší země může podařit," podotkl Rain.

Vila z minulého století naposledy sloužila jako školka. Poté prázdný a nevyužívaný objekt jen chátral. Ve spojení se sousedním areálem někdejšího kina Zahražany šlo doslova o zanedbanou lokalitu. Město před časem nechalo objekt bývalého kina zbourat. 

Slavnostní otevření Vily Adriana moderovala mostecká rodačka Nikol Moravcová a jako host přijal pozvání také mostecký rodák bývalý ředitel pražské ZOO Petr Fejk. Součástí programu byla také prodejní výstava obrazů mladých autorů pražské galerie Kotelna. Redakce e-mostecko byla při slavnostním otevřením Vily Adriana a přináší Vám malou ochutnávku...

VIDEOREPORTÁŽ ZE SLAVNOSTNÍHO OTEVŘENÍ VILY ADRIANA:

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Nejprve povedený zlodějský páreček ukradl telefon jedné ženě v restauraci v Janově. Ta si ale krádeže všimla a vyběhla za pachateli z restaurace ven. Zloději jí telefon vrátili, ale zároveň ženu fyzicky napadli. Do potyčky se vložil i další host restaurace. Před příjezdem strážníků ale oba zloději utekli, muž i žena mezi bloky R.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Dopravní policisté zasahovali ve středu ráno u nehody, která se stala v Litvínově na křižovatce ulic Valdštejnská a Ruská. Řidič osobního vozidla se při vjezdu na křižovatku střetl s motocyklem značky Kymco, který jel po hlavní komunikaci ve směru od kruhového objezdu u Máje.

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.