Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Čtvrtek 27. duben 2017
Svátek má Jaroslav
Archivováno

Most - Republikové mistrovství silničních motocyklů na mosteckém Autodromu je už minulostí. Po celý víkend ale záchranáři z Ambulance Medevac s.r.o. z Kounova měli plné ruce práce.

Reportéři agentury JV PRESS jako jediní mohli být na stanovišti záchranářů a mapovat tak jejich činnost během víkendového klání motošpiček, které se sjely do Mostu.

Výkonný ředitel firmy Medevac.cz zajišťující zdravotnický dozor Radan Doubrava uvedl, že na místě bylo k dispozici celkem šest posádek záchranářů. "Měli jsme tu spoustu techniky, sanitek, dva lékaře a dalších spaciálních vozidel. Naše firma fungujeme na mosteckémAutodromu už dva měsíce a celý náš tým zácharářů fandí motosportu. Proto také zajišťujeme na autodromu zdravotnický dohled," vysvětlil Doubrava. 

Provozní ředitel Medevacu Jaroslav Kašpar k tomu poznamenal, že v Mostě má kounovská firma Medevac.cz 3 sanitky, čtyřkolku a další speciální vozidla včetně takzvaného Medical car, což je velmi rachlá upravená škoda Octavie určená na závodní okruh, kterou se rovněž přepravují ke zraněným lékaři a záchranáři. 

Podle lékaře Medevacu Michala Konráda během víkendového závodu záchranáři ošetřili pouze tři poraněné motorkáře a jednu divačku. "Všechna poranění byla naštěstí pouze lehká a pády se tentokrát obešly bez těžkého zranění," vyvsětlil lékař Konrád. 

Záchranáři úzce spolupracují s vedením závodu a "své" lidi mají také v řídícím středisku, tedy v jakémsi samém srdci mosteckého Autodromu. Právě z jeho centra je veškeré dění nejen na závodním okruhu ale i v jeho okolí řízeno a ovládáno. Jako na dlani pak má šéflékař celý autodrom díky desítkám průmyslových kamer po celém areálu závodního okruhu. 

I když uplynulý závod silničních motocyklů naštěstí nebyl bohatý na pády, záchranáři Medevacu se po tři dny jeho konání téměř nezastavili. 

A už nyní se pilně připravují na plánovaný další chystaný závod na mosteckém autodromu.

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Audioverze Most - Republikové mistrovství silničních motocyklů na mosteckém Autodromu je už minulostí. Po celý víkend ale záchranáři z Ambulance Medevac s.r.o. z Kounova měli plné ruce práce. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Reportéři agentury JV PRESS jako jediní mohli být na stanovišti záchranářů a mapovat tak jejich činnost během víkendového klání motošpiček, které se sjely do Mostu. Výkonný ředitel firmy Medevac.cz zajišťující zdravotnický dozor Radan Doubrava uvedl, že na místě bylo k dispozici celkem šest posádek záchranářů. Měli jsme tu spoustu techniky, sanitek, dva lékaře a dalších spaciálních vozidel. Naše firma fungujeme na mosteckémAutodromu už dva měsíce a celý náš tým zácharářů fandí motosportu. Proto také zajišťujeme na autodromu zdravotnický dohled, vysvětlil Doubrava.  Provozní ředitel Medevacu Jaroslav Kašpar k tomu poznamenal, že v Mostě má kounovská firma Medevac.cz 3 sanitky, čtyřkolku a další speciální vozidla včetně takzvaného Medical car, což je velmi rachlá upravená škoda Octavie určená na závodní okruh, kterou se rovněž přepravují ke zraněným lékaři a záchranáři.  Podle lékaře Medevacu Michala Konráda během víkendového závodu záchranáři ošetřili pouze tři poraněné motorkáře a jednu divačku. Všechna poranění byla naštěstí pouze lehká a pády se tentokrát obešly bez těžkého zranění, vyvsětlil lékař Konrád.  Záchranáři úzce spolupracují s vedením závodu a své lidi mají také v řídícím středisku, tedy v jakémsi samém srdci mosteckého Autodromu. Právě z jeho centra je veškeré dění nejen na závodním okruhu ale i v jeho okolí řízeno a ovládáno. Jako na dlani pak má šéflékař celý autodrom díky desítkám průmyslových kamer po celém areálu závodního okruhu.  I když uplynulý závod silničních motocyklů naštěstí nebyl bohatý na pády, záchranáři Medevacu se po tři dny jeho konání téměř nezastavili.  A už nyní se pilně připravují na plánovaný další chystaný závod na mosteckém autodromu. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak25e9acfde59b8d7ba6d8cbcc240e4b6d).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy25e9acfde59b8d7ba6d8cbcc240e4b6d = honza.vrany + @; addy25e9acfde59b8d7ba6d8cbcc240e4b6d = addy25e9acfde59b8d7ba6d8cbcc240e4b6d + seznam + . + cz; var addy_text25e9acfde59b8d7ba6d8cbcc240e4b6d = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloak25e9acfde59b8d7ba6d8cbcc240e4b6d).innerHTML += +addy_text25e9acfde59b8d7ba6d8cbcc240e4b6d+; GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×