25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Jako pavoučí muž si musel připadat třiatřicetiletý narkoman, který v noci na pátek skákal z jednoho balkónu na druhý v  jednom z panelových domů v Růžové ulici v Mostě. Na tři hodiny zaměstnal všechny složky IZS.

Na podivného muže, který skáče z jednoho z balkónu na druhý z pátého patra do čtvrtého a tak dál upozornil městské strážníky jeden z obyvatelů paneláku.

Přivolaná hlídka na místě nalezla mladého muže, který skákal po balkónech. Do Růžové ulice se proto následně sjely i další hlídky státních policistů. Následně dorazili také záchranáři a hasiči. 

Muž pravděpodobně pod vlivem drog chtěl přivolat televizní štáb. Nedočkal se. Odmítal tak komunikovat s policisty a hrozil, že pokud se přiblíží hasičský žebřík, skočí dolů. 

K muži přijel i povolaný vyjednávač z Teplic. Mezitím si "pavoučí" muž povídal s hlídkou strážníků a také s policisty z obvodního oddělenív Zahradní čtvrti. Policisté se dostali do bytů pod a nad balkón, na kterém muž stál. 

Nakonec se "pavoučí" muž nechal přece jen přesvědčit a pustil policisty k sobě, kteří ho následně zajistili a převezli na psychiatrické oddělení mostecké nemocnice.

Pavoučí muž zaměstnal sedm hlídek státních policistů, dvě hlídky strážníků a na místo přijela i jednotka mosteckých hasičů. Dobře odvedli svou práci právě policisté z obvodního oddělení a strážník MP, kterým se podařilo pavoučího muže po dlouhých hodinách přemluvit, aby slezl za nimi.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.