23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Mostecko - Policisté z mostecké hlídkové služby opět zabodovali, když dopadli a zadrželi ozbrojeného lupiče, který v noci na úterý v mostecké Souši oloupil se zbraní v ruce ženu.

Útočník vnikl do rodinného domu v ulici Hradní a na ženu namířil pistoli. Poté ji odcizil mobilní telefon a utekl. V ranních hodinách lupiče policisté přibližně po pěti hodinách od útoku dopadli podle popisu i s odcizeným mobilem opět v Souši. 

Mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová pouze potvrdila, že kriminalisté nyní případ vyšetřují. Podle informací reportérů agentury JV PRESS měl při dopadení lupič u sebe i věci, které pocházely z další trestné činnosti. V ranních hodinách byla totiž vykradena i jedna z garáží v Souši.

Kriminalisté navíc nyní vyšetřují i to, jestli stejný pachatel nemá na svědomí také nedávnou ozbrojenou loupež řidičky mostecké tramvaje. I tam totiž došlo k loupeži s namířenou pistolí a k okradení ženy přímo v kabině vozu na konečné u mosteckého nádraží.

Vyšetřovatelé tak nyní oba případy prošetřují. Podle některých policistů lupič použil v Souši maketu zbraně, mělo dokonce jít o dětskou hračku. To však policie nyní z taktických důvodů nepotvrzuje. 

Celý případ i nadále sledujeme a přineseme další podrobné informace, hned jak je policie uvolní. 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.