25. února 2017 Svátek má Liliana

Most – Osmapadesát tisíc lidí navštívilo během prvních tří prázdninových týdnů zpravodajské stránky věnované dění na Mostecku www.e-mostecko.cz. Vyplývá to z měření Google Analytics. Od startu webu v dubnu sledovalo naše zpravodajství už 245 957 lidí. Agentura JV Press, které server patří, rozšiřuje nyní své aktivity i na Teplicko. Do konce srpna běží testovací provoz sesterského zpravodajského a informačního portálu www.e-teplicko.cz. Ostrý start je naplánovaný na září.

Mostecké zprávy nejčastěji vyhledávají lidé z Mostu (86 113 návštěv), Prahy (35  415 návštěv) a Litvínova (20 915 návštěv).

Na prvním místě mezi nejsledovanějšími články se drží videoreportáž z policejních kontrol příjemců sociálních dávek, kteří si pro státní peníze jezdí na litvínovskou radnici vlastními auty i taxíky.

Naši čtenáři přistupují na náš server  nejčastěji přes počítače (198 088 návštěvníků s operačním systémem Windows), populární jsou ale také mobilní zařízení (27 122 návštěv OS Android, 8 233 iOS a 1 122 Windows Phone).

ZPRAVODAJSKÝ A INFORMAČNÍ SERVER WWW.E-TEPLICKO.CZ NALEZNETE NA TOMTO ODKAZU.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.