Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

Ústecký kraj - V sobotu 12. května projede regionem konvoj motocyklů. Preventivní akce s názvem Začneme spolu aneb kolama dolů začne v 10 hodin na Děčínsku, odkud se 150 až 200 vozidel vydá na cestu na mostecký autodrom.

Projedou okresy Děčín, Ústí nad Labem, Teplice a Most. Od Litvínova na Most pojedou po silnici první třídy I/27 přes Souš, ulicemi Hraniční, Nová Hraniční, Hradní, Tvrzova, Pod Širokým vrchem ve směru na autodrom. Předpokládaný příjezd na autodrom je ve 12 hodin.

Jednotlivé přesuny se uskuteční za běžného silničního provozu, a to v režimu krátkodobé silniční uzávěry. Ta by však neměla přesáhnout 20 minut. Řízení provozu bude zajištěno Policií České republiky. V čele kolony pojede vozidlo s modrým majákem.

Tato preventivní aktivita je pořádána společně Ředitelstvím služby dopravní policie Policejního prezidia ČR a Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací