Zprávy z Mostu

OD SOUSEDŮ: Plovárny na Ústecku očekávají jubilejní návštěvníky

Reklama

Most/Brná - Termální koupaliště v Brné na Ústecku čeká na svého jubilejního deseti tisícího návštěvníka. Právě pro něj vedení plovárny připravilo dárkový poukaz v hodnotě 2 000 korun.

Dárkový poukaz umožní využití služeb, které Městské služby Ústí nad Labem poskytují. Stejně tak se očekává desetitisící červencový zákazník na ústeckém koupališti Klíše. I zde obdrží jubilejní zákazník dárkový poukaz v hodnotě 2 000 korun.

V červnu byl počet 10 000 platících zákazníků překonán 22.6. 2013. "Návštěvníky kromě počasí zajímá teplota vody. Brná dosahuje 26 stupňů Celsia, koupaliště na Klíši 25 stupňů Celsia a na skokanském můstku je to dokonce 28 stupňů Celsia. Podmínky jsou tedy více než příznivé," podotkl Karel Coufal, pověřený řízením Městských služeb Ústí nad Labem.

Městské služby Ústí nad Labem jsou příspěvkovou organizací města. Do správy MSÚL patří mimo jiné Zimní stadion, Městský stadion, Větruše, Plavecká hala, koupaliště na Klíši, koupaliště v Brné, správa pohřebišť v katastru města, pohřební služba, servis parkovacích míst ve městě a parkovací domy. Cílem aktivit MSÚL je připomenout Ústečanům možnosti k rekreaci a sportu v zařízeních města Ústí nad Labem.

Plavčíci na Brné v těchto dnech opětovně absolvovali výcvik, který je zdokonalováním před případným tonutím návštěvníků plováren. Nové vedení MSÚL klade na větší bezpečnost koupajících se osob a plavčíci tak neustale nacvičují záchranu a první pomoc. Mistr provozu koupaliště Michael Lucin  neustale dohlíží, aby vše proběhlo jak má. Ředitel Akademie dobrovolných záchranářů ČR a instruktor Petr Sejkora tak připravuje pro plavčíky neustalé nové nácviky a různe situace, které by mohly na koupalištích nastat. 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.