22. února 2017 Svátek má Petr

Most/Brná - Termální koupaliště v Brné na Ústecku čeká na svého jubilejního deseti tisícího návštěvníka. Právě pro něj vedení plovárny připravilo dárkový poukaz v hodnotě 2 000 korun.

Dárkový poukaz umožní využití služeb, které Městské služby Ústí nad Labem poskytují. Stejně tak se očekává desetitisící červencový zákazník na ústeckém koupališti Klíše. I zde obdrží jubilejní zákazník dárkový poukaz v hodnotě 2 000 korun.

V červnu byl počet 10 000 platících zákazníků překonán 22.6. 2013. "Návštěvníky kromě počasí zajímá teplota vody. Brná dosahuje 26 stupňů Celsia, koupaliště na Klíši 25 stupňů Celsia a na skokanském můstku je to dokonce 28 stupňů Celsia. Podmínky jsou tedy více než příznivé," podotkl Karel Coufal, pověřený řízením Městských služeb Ústí nad Labem.

Městské služby Ústí nad Labem jsou příspěvkovou organizací města. Do správy MSÚL patří mimo jiné Zimní stadion, Městský stadion, Větruše, Plavecká hala, koupaliště na Klíši, koupaliště v Brné, správa pohřebišť v katastru města, pohřební služba, servis parkovacích míst ve městě a parkovací domy. Cílem aktivit MSÚL je připomenout Ústečanům možnosti k rekreaci a sportu v zařízeních města Ústí nad Labem.

Plavčíci na Brné v těchto dnech opětovně absolvovali výcvik, který je zdokonalováním před případným tonutím návštěvníků plováren. Nové vedení MSÚL klade na větší bezpečnost koupajících se osob a plavčíci tak neustale nacvičují záchranu a první pomoc. Mistr provozu koupaliště Michael Lucin  neustale dohlíží, aby vše proběhlo jak má. Ředitel Akademie dobrovolných záchranářů ČR a instruktor Petr Sejkora tak připravuje pro plavčíky neustalé nové nácviky a různe situace, které by mohly na koupalištích nastat. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.