Zprávy z Mostu

Ohlášený požár hasiči s policisty nakonec nenašli

Reklama

Most - Zcela zbytečně desítky minut hledali hasiči a policisté ohlášený požár v okolí koridoru z Mostu na Chomutov u tramvajových kolejí v Mostě. Nehořelo tam.

Po ohlášeném požáru na tísňovou linku, že políž přesunutého kostela hoří travní porost, vajela na místo hlídka profesionálních hasičů z Mostu i policisté z hlídkové služby. 

Hasiči prohledali u koridoru i husté křoví poblíž tramvajového kolejiště, kde se často scházejí bezdomovci a zloději barevného šrtou, kteří v těchto místech pravidelně vypalují kabely.

Žádný kouř ani plameny ale hasiči a policisté na uvedeném místě tentokrát nenašli. Zcela zbytečně tak desítky minut "pátrali" po fiktivním požáru. Naštěstí jejich služeb nebylo v danou chvilku zapotřebí někde jinde!

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.