Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Svátek má Vojtěch
Neděle 23. duben 2017
Archivováno

Mostecko - Skončí mostecký hokejový klub nad kterým se stahují finanční mračna? Klub je ve špatné ekonomické kondici a jednou z variant je dle slov jeho manažera Bohumila Slavíčka i prodej licence na jih Čech nově vzniklému oddílu CB Hokej 2013.

Mostecký klub zatím licenci neprodal a snaží se o hledání variant pro úspěšný chod klubu. Informaci přinesl na své internetové stránce Mostecký deník.

„Je pravdou, že klub má dlouhodobě ekonomické problémy. V každé sezóně se jen s velkými problémy daří naplnit rozpočet, který máme nejnižší z prvoligových klubů. Poslední sezónu ukončil klub HC Most po sportovní stránce úspěchem v podobě přímé záchrany v soutěži, po ekonomické stránce však situace není lichotivá. Nicméně v současné době zbývá k úhradě již pouze 30 % z celé dlužné částky," řekl pro Deník manažer klubu Bohumil Slavíček s tím, že vedení severočeského klubu chce najít nejlepší řešení pro úspěšný chod oddílu. A jednou z variant je i prodej licence a následná stabilizace HC Most ve druhé lize.

„Možným řešením je i úzká spolupráce s HC Verva Litvínov. V současné době probíhají intenzivní jednání mezi oběma kluby. Nabízí se zde velmi reálná možnost, že se náš klub HC Most stane farmou litvínovského extraligového klubu. V případě, že budou jednání úspěšná, dojde ze strany litvínovského klubu k pomoci jak po sportovní stránce, tak i po stránce ekonomické," dokreslil pro Mostecký deník Slavíček.

Vyjádření generálního manažer litvínovského klubu Roberta Kysely fanoušky Mostu potěší. „Myslím, že se dohodneme," pravil šéf Vervy. „Máme zájem, aby v Mostě první liga zůstala. Jednáme nejen s klubem, ale i s představiteli města. Je všeobecný zájem, aby hokej z Mostu neodcházel. A já vím, že licenci neprodali," dodal pro idnes.cz

Jako hotovou věc, ale berou prodej licence už ve zmíněném jihočeském CB Hokej 2013, to je subjekt za kterým stojí slavní hokejisté z Českých Budějovic v čele s Radkem Bělohlavem. Ti chtějí na jihu Čech po odchodu extraligového klubu do Hradce Králové udržet hokejovou tradici, byť o soutěž níž. „Máme dohodu o smlouvě budoucí s HC Most. Kupujeme si jen licenci, pouze právo hrát první ligu," řekl Bělohlav pro Deník.

Definitivně tak o zániku prvoligového hokeje v Mostě rozhodnuto není. „Uvidíme, jak celá věc bude vyřešena, a která z variant bude pro mostecký hokej ta nejvhodnější. Nicméně znovu opakujeme, v současné době jsme nadále držitelem prvoligové licence," ujišťuje Slavíček.

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Audioverze Mostecko - Skončí mostecký hokejový klub nad kterým se stahují finanční mračna? Klub je ve špatné ekonomické kondici a jednou z variant je dle slov jeho manažera Bohumila Slavíčka i prodej licence na jih Čech nově vzniklému oddílu CB Hokej 2013. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Mostecký klub zatím licenci neprodal a snaží se o hledání variant pro úspěšný chod klubu. Informaci přinesl na své internetové stránce Mostecký deník. „Je pravdou, že klub má dlouhodobě ekonomické problémy. V každé sezóně se jen s velkými problémy daří naplnit rozpočet, který máme nejnižší z prvoligových klubů. Poslední sezónu ukončil klub HC Most po sportovní stránce úspěchem v podobě přímé záchrany v soutěži, po ekonomické stránce však situace není lichotivá. Nicméně v současné době zbývá k úhradě již pouze 30 % z celé dlužné částky, řekl pro Deník manažer klubu Bohumil Slavíček s tím, že vedení severočeského klubu chce najít nejlepší řešení pro úspěšný chod oddílu. A jednou z variant je i prodej licence a následná stabilizace HC Most ve druhé lize. „Možným řešením je i úzká spolupráce s HC Verva Litvínov. V současné době probíhají intenzivní jednání mezi oběma kluby. Nabízí se zde velmi reálná možnost, že se náš klub HC Most stane farmou litvínovského extraligového klubu. V případě, že budou jednání úspěšná, dojde ze strany litvínovského klubu k pomoci jak po sportovní stránce, tak i po stránce ekonomické, dokreslil pro Mostecký deník Slavíček. Vyjádření generálního manažer litvínovského klubu Roberta Kysely fanoušky Mostu potěší. „Myslím, že se dohodneme, pravil šéf Vervy. „Máme zájem, aby v Mostě první liga zůstala. Jednáme nejen s klubem, ale i s představiteli města. Je všeobecný zájem, aby hokej z Mostu neodcházel. A já vím, že licenci neprodali, dodal pro idnes.cz Jako hotovou věc, ale berou prodej licence už ve zmíněném jihočeském CB Hokej 2013, to je subjekt za kterým stojí slavní hokejisté z Českých Budějovic v čele s Radkem Bělohlavem. Ti chtějí na jihu Čech po odchodu extraligového klubu do Hradce Králové udržet hokejovou tradici, byť o soutěž níž. „Máme dohodu o smlouvě budoucí s HC Most. Kupujeme si jen licenci, pouze právo hrát první ligu, řekl Bělohlav pro Deník. Definitivně tak o zániku prvoligového hokeje v Mostě rozhodnuto není. „Uvidíme, jak celá věc bude vyřešena, a která z variant bude pro mostecký hokej ta nejvhodnější. Nicméně znovu opakujeme, v současné době jsme nadále držitelem prvoligové licence, ujišťuje Slavíček. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloakba670984eba056d02bfd1df2018e38d8).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addyba670984eba056d02bfd1df2018e38d8 = honza.vrany + @; addyba670984eba056d02bfd1df2018e38d8 = addyba670984eba056d02bfd1df2018e38d8 + seznam + . + cz; var addy_textba670984eba056d02bfd1df2018e38d8 = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloakba670984eba056d02bfd1df2018e38d8).innerHTML += +addy_textba670984eba056d02bfd1df2018e38d8+; GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×