22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Nejrychlejším jedlíkem hotdogů v Mostě je jednadvacetiletý Tomáš Jurkovič, který v sobotu v podvečer vyhrál první ročník netradičního závodu jedlíků na mostecké tržnici v Bumerang Burgeru Meating s časem 1 minuta a 47 vteřin.

V dětské kategorii byl nejrychlejším jedlíkem školák Tomáš Holý, který hotdog dokázal "sníst" za dvě minuty a patnáct vteřin. Do soutěže se zapojilo celkem devět mužů, jedna slečna a šest dětí.

V rámci závodu jedlíků byly připraveny také další soutěže o zajímavé ceny jak pro děti tak i pro dospělé. Šlo například o stavění věže z pečiva, házení bulkou na cíl nebo řezání klády a zatloukání hřebíků na čas. O hudební doprovod se postaral legendární mostecký folkař Rici Nechci. Celým večerem pak provázel moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal.

Zatímco Tomáš Jurkovič údajně příliš nedoufal v prvenství a na hotdogu si prý moc nepochutnal, neboť se snažil co nejrychleji celý nasoukat do úst, jeho dětský kolega Tomáš Holý se po soutěži reportérům tiskové a mediální agentury JV PRESS přiznal, že si závod užil a do klidně by se prý ještě do nějakého hotdogu rád zakousl. 

VIDEOREPORTÁŽ ZE ZÁVODU JEDLÍKŮ:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.