Zprávy z Mostu

Osádka měla střílet po chodcích s kočárkem ze startovací pistole

Reklama

Most - Osádka Volkswagenu Golf, která minulý týdeen měla ohrozit v Topolové ulici chodce s kočárkem na přechodu pro chodce, pravděúpodobně střílela ze startovací pistole. Policisté totiž už dopadli hledanou osádku auta.

Střelbě měl předcházet incident na přechodu pro chodce, kdy řidič osobního auta měl dvojici s kočárkem málem srazit. Muž při konfliktu měl projíždějící vozidlo poškodit. 

"Posádku Volkswagenu Golf, ze kterého padl výstřel jsme již identifikovali. Zajistili jsme také startovací pistoli, ze které se mělo střílet," řekla mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová. 

Původně poškozená dvojice s kočárkem podle předběžných výsledků vyšetřování nemá úplně ale čisté svědomí. „Muž měl při incidentu na přechodu pro chodce Volkswagen poškodit," řekla Bartošová. Policisté zatím v tomto případě nikoho neobvinili.

K celému incidentu došlo minulé úterý  v Topolové ulici, kde měl řidič na přechodu ohrozit chodce tím, že prudce zabrzdil před ženou s kočárkem a mužem. Po výměně názorů řidič poodjel, ale po chvilce se ke dvojici s kočárkem vrátil a jeden z mladíků měl ze střešního okénka vstát a vystřelil. 

Krátce poté se rozjelo policejní pátrání po agresivní osádce automobilu. Policistům po několika dnech se po několika dnech nakonec podařilo hledanou osádku identifikovat. Jde o mladé mže ve věku od 20 do 22 let. 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.